Pokrycia dachowe Podkategoria: Pokrycia dachowe

Sortuj po:

 • Poliwęglan »

  Budownictwo jest dla Ciebie nieznaną dziedziną, więc szukasz firmy, która zechce podzielić się z Tobą kilkuletnim doświadczeniem w tej dziedzinie i udzieli Ci porady ? z użyciem jakiego materiału możesz stworzyć daną konstrukcję? Specjalnością przedsiębiorstwa Koplex jest sprzedaż poliwęglanu. To materiał, które samo w sobie jest nowatorskim materiałem sztucznym, lecz przy tym - maksymalnie uniwersalnym. Rolę poliwęglanu możesz samodzielnie zweryfikować, wchodząc na stronę internetową koplex. pl. Tam obejrzysz, jakie projekty stworzyła firma stosując poliwęglan. Poliwęglan komorowy to solidne tworzywo. Ma rozmaite kolory oraz grubości, a więc znajdzie zastosowanie nie tylko w branży budowlanej. Również poliwęglan lity można używać w branży przemysłowej, gospodarstwie domowym i wielu innych gałęziach gospodarki.

  Data dodania: 01 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie Dachowe - Hydroizolacja dachu »

  Specjalizujemy się w hydroizolacji. Oferujemy nasze usługi dla różnych klientów: od niewielkich domków, poprzez ogromne hale przemysłowe, aż po historyczne budowle. Nasze długoletnie doświadczenie i innowacyjne podejście do pracy gwarantują sukces. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie proponować klientom najefektywniejsze rozwiązania dostępne na rynku. Fakt, że jesteśmy jedynym dystrybutorem nowatorskich materiałów MB PUReactive w kraju, świadczy o zaufaniu i gwarancji najwyższej jakości.

  Zastosowane przez nas hydroizolacje MB PUReactive przechodzą testy ogniowe, spełniając klasę B-s1, d0. Oznacza to, że posiadają właściwości hamujące palność, nie generują dymu i są bezpieczne w użytkowaniu.

  Dachy, zwłaszcza te o większych powierzchniach, stanowią wyzwanie pod względem izolacji i ochrony. Jednym z najbardziej efektywnych rozwiązań dla takich obszarów jest zastosowanie natrysku.

  Gwarantujemy aż 15 lat gwarancji na nasze realizacje!

  Z nami Twój dach nie tylko będzie odporny na wodę, ale także wytrzymały i ekonomiczny. Nie martw się problemami z wilgocią czy przeciekami. Z nami Twoja inwestycja będzie bezpieczna!

  Data dodania: 21 11 2023 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pokrycia dachowe

Pokrycia dachowe - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: