Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

Sortuj po:

 • Www.profes.edu.pl - tłumaczenia Sosnowiec »

  Specjalnością naszej firmy są języki obce. Lista języków obcych nauczanych przez nas jest do wglądu pod linkiem www. profes. edu. pl. Proponujemy także szkolenia Katowice, dzięki którym możesz nauczyć się wybranego języka oraz również tłumaczenia Katowice. Czego możesz się spodziewać po tej usłudze? Tłumaczenia Sosnowiec to przekład tekstów specjalistycznych ? np. medycznych, różnych dokumentów oraz kompletne strony internetowe. Dokumenty wysyłasz do nas pocztą elektroniczną lub dostarczasz do siedziby firmy. Jeżeli natomiast jesteś rodzicem i chciałbyś by Twoje dziecko poprawiło wyniki w nauce skorzystaj z naszych usług jakie można opisać frazą korepetycje niemiecki Będzin. Inwestując w edukację dziecka, gwarantujesz mu lepszy start w przyszłość. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą poprzez formularz.

  Data dodania: 06 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Zgierz »

  Profesjonalny logopeda w Zgierzu to Anna Rzepkowska. Terapia jaką oferuje ten logopeda to bardzo profesjonalne leczenie dzieci i dorosłych w okolicach Zgierza Łodzi i okolic. Bardzo dobre podejście do pacjenta w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem stanowi mieszankę pozytywnych cech jakie powinien posiadać każdy logopeda. Ponadto niebywałe zamiłowanie do zawodu sprawia iż pacjent robi u pani magister niebywałe postępy.

  Data dodania: 09 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Programy do kosztorysowania »

  Programy do kosztorysowania to narzędzia dzięki, któremu praca nad przygotowaniem kosztorysu przebiegnie szybko i sprawnie. Programy pozwalają na współpracę z innymi programami przeznaczonymi dla budownictwa. Prowadzimy również kursy, na których można zdobyć bogate doświadczenie pracy z oprogramowaniem Norma.

  Data dodania: 12 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Asystentka stomatologiczna Rzeszów »

  Szkoły policealne dają szansę rozwoju wszystkim tym, którzy chcą kontynuować naukę, ale nie na studiach wyższych. Pozwalają bowiem zyskać konkretne a oprócz tego pożądane na rynku umiejętności. Nasza Niepubliczna Szkoła Biznesu kształci na popularnych kierunkach - terapeuta zajęciowy, higienistka stomatologiczna, technik dentystyczny czy opiekun medyczny. Nauczamy do pracy w branży medycznej, w której praca 'znajdzie się' zawsze. Nie nauczamy przyszłych bezrobotnych! Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej, docenianą i wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, odpowiednio wyposażone pracownie i również własną bibliotekę. U nas zdobędziesz niezbędną wiedzę. A wszystko to w miłej i również przyjaznej atmosferze! O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń w następstwie tego śpiesz się jako że ilość miejsc jest ograniczona!

  Data dodania: 27 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pełne szkolenie na patent sternika jachtowego »

  Nasze profesjonalne kurs na patent jachtowego sternika morskiego to świetna oferta dla wszystkich tych osób, które marzą, tak aby zasiąść za sterem jachtu do 18 metrów długości a oprócz tego pływać na akwenach morskich a także oceanicznych. Wystawiamy patenty w języku polskim a oprócz tego angielskim, które są ważne na wodach międzynarodowych. Dla naszej firmy szkoleniowej istotnym priorytetem jest zawsze zadowolenie oraz satysfakcja kursantów, dlatego też staramy się zaoferować najlepsze szkolenie na patent sternika jachtowego na najwyższym światowym poziomie. Wszyscy kursanci mogą liczyć na fachową pomoc naszych świetnych instruktorów i również na dobre terminy szkoleń. Najprzód polecamy nasze intensywne szkolenia tygodniowe, które wśród naszych kursantów cieszą się sporym zainteresowaniem.

  Data dodania: 27 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Racing Driver Program »

  Fundacja zajmuje się wspieraniem młodych ludzi w drodze do zwycięstw w zawodach. Profesjonalny team kartingowy przygotowuje dzieci do udziału w wyścigach. Staramy się wspierać młode osoby w wędrówce o najwyższe laury. Profesjonalny sprzęt umożliwia nam szybki rozwój naszych zawodników. Wyścigi dla najmłodszych wzbudzają dużo emocji, a my oferujemy pomoc w rozwoju i możliwość reprezentowania kraju na międzynarodowych zawodach.

  Data dodania: 28 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Programowanie »

  Spostrzegawczość oraz chęć działania są wyjątkowo znaczące. Dzięki temuż jest się w stanie niezmiernie mnóstwo osiągnąć. Dotyczy toż nie wyłącznie nas samych, lecz przede wszystkim rodziców. Toż na nich spoczywa wielka odpowiedzialność. Potrzeba niemal, iż non stop być przy dziecku, ale także być czujnym na jego pasje. Dzięki temu będzie jemu zasadniczo łatwiej w przyszłości. Na pewno multum dzieci uwielbia wszelakie przedmioty powiązane z techniką, czyli np. roboty, czy akcesoria mobilne. Zatem również warto byłoby toż poszerzyć. Bezspornie robotyka jest dziedziną niezmiernie intrygującą, która na Uniwersytecie Robotów zostanie zdecydowanie bardziej przybliżona. Tu pracują miłośnicy technologii mający duże doświadczenie, natomiast dodatkowo rozległą wiedzę. Na Uniwersytecie Robotów jakiekolwiek kursy i warsztaty są realizowane zgodnie z potrzebami uczestników. Liczy się tam przede wszystkim kreatywność. W razie pytań możliwy jest kontakt telefoniczny lub mailowy. Bez najdrobniejszych wątpliwości należałoby skorzystać z oferty. Namawiamy.

  Data dodania: 07 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki online - sprawdź »

  Język niemiecki jest językiem ojczystym dla ponad 90 milionów ludzi. Mieszkają oni przede wszystkim w Niemczech, Austrii a także także Szwajcarii. Językiem niemieckim posługują się również mieszkańcy Belgii, Liechtensteinu, północnych Włoch a także również Luksemburga. Oprócz osób, których językiem ojczystym jest niemiecki jest do tej pory 80 milionów osób, które rozumieją język niemiecki. Kursy języka niemieckiego. Deutschschule to doskonały sposób na naukę języka niemieckiego. Wszystkie nasze materiały szkoleniowe są dostępne zarówno on-line, jak i również w formie aplikacji na iPhone'a i Androida. Z tym kursem możesz z powodzeniem dowiadywać się niemieckiego samodzielnie. Warsztaty mają przejrzystą strukturę, dzięki czemu masz gwarancję, że osiągniesz swój obiekt. Nauka języka niemieckiego jest istotne. Dzięki lekcjom podzielonym tematycznie, wnet nauczysz się nowego języka. Lekcjom towarzyszą pliki dźwiękowy MP3 nagrane przez native speakerów. Pomagają one w opanowaniu wymowy. Dosłownie nowicjusz szkolący się niemieckiego z "deutschschule" mogą efektywnie uczyć się niemieckiego dzięki zbliżonym do rzeczywistych zdaniom. Po więcej informacji zachęcamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 26 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Praktyczne szkolenia f-gazowe »

  Kujawsko-Pomorskie Centrum Szkoleń i Certyfikacji działa w Bydgoszczy w tym momencie od wielu lat oraz w tym czasie zdołało zbudować znaczną ofertę edukacyjną dla każdej osoby, która interesuje się poszerzeniem swoich możliwości zawodowych. Szkolenia i również kursy, do których dostąpić można w tym ośrodku, są zawsze zakończone certyfikatem. Certyfikat taki potwierdza wszystkie nabyte zdolności praktyczne i również teoretyczne oraz niejednokrotnie otwiera drzwi do lepiej płatnej pracy. Z tego też powodu, o ile ktoś chce wzbogacić swoje CV, praktyczne kursy chłodnicze oferowane w centrum są rzeczywiście korzystnym rozwiązaniem. Bez względu na to ile ktoś ma lat i jakiej jest płci, każdy znajdzie swoje miejsce w danym kursie a także będzie miał możliwość poszerzyć swoją wiedzę a także praktyczne umiejętności. Centrum to jest w następstwie tego dobrym wyborem dla każdego.

  Data dodania: 10 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kursy języka angielskiego »

  Chcesz przyswoić o nowy język obcy? W szkole językowej Perfect OK jest to możliwe! Prowadzimy kursy semestralne oparte o jeden z dziesięciu możliwych do wyboru języków obcych takich jak Niemiecki, Angielski, Japoński czy Rosyjski w dwóch opcjach zajęć, 48 a także 60 godzin. Kursy trwają od października do czerwca, a naukę możesz kontynuować w kolejnych semestrach! Chciałbyś rozwinąć swoją wiedzę o następny język? Specjalnie dla was przygotowaliśmy propozycję w której za naukę drugiego języka zapłacisz wyłącznie 50%! Jesteśmy Ośrodkiem Egzaminów Międzynarodowych co oznacza, że posiadamy licencjonowanych egzaminatorów i egzaminy Stage A oprócz tego a oprócz tego Stage II. Oferujemy kursy dla dzieci, dla firm, kursy wakacyjne i również maturalne! U nas nauka nie jest nudna! Skontaktuj się z nami już teraz!

  Data dodania: 26 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kurs operator ładowarki teleskopowej »

  Zwiększone zaciekawienie kursami na wózki widłowe sprawia, iż zjawia się na rynku krajowym większą ilość ośrodków szkoleniowych, które mają je w swej propozycji. Idą na nie głównie mężczyźni bowiem to właśnie te uprawnienia pozwalają im zaczęcie pracy na stanowisku magazyniera. Jednakże jak dosłownie wszędzie, tak również w wypadku wózków widłowych technika idzie do przodu. Pojawiły się ładowarki teleskopowe. Jest toż nowy typ wózków widłowych, jakie posiadają zmienną fazę wysięgu. Dzięki swej funkcjonalności spychają coraz bardziej starsze modele wózków. Stąd udając się na kurs należałoby również zdecydować się na kurs operator ładowarki teleskopowej, aby także na nie posiadać uprawnienia. Mogą się one przydać w następnej pracy, ale także w bieżącej, jeśli w naszej firmie stwierdzą, że czas ulokować w tego rodzaju ładowarki. Osoby pragnące zdobyć uprawniania namawiamy do zajrzenia na stronkę internetową Ośrodka Szkoleniowego KARFAST, bądź od razu zameldowania się do niego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zalecamy.

  Data dodania: 13 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Karate dla dzieci Warszawa »

  Dlaczego powinno się zapisać się na Karate? Otóż sport ten wpływa lecz również na kondycję fizyczną, lecz a w szczególności wzmacnia psychikę. Trenując Karate uczymy się, jak dawać radę z problemami życia codziennego, jak nie poddawać się mechanizmom działania ludzkiego umysłu. Ćwiczymy chwyty a oprócz tego okrzyki, pozwalające uwolnić prawdziwe emocje. Trzeba pamiętać, że umysł także trzeba trenować. Karate pomoże nam pozbyć się złych nawyków, nie tylko tych, będących uzależnieniami. Pomaga wzmocnić koncentrację a także koncentracja na danej czynności. W dzisiejszych czasach, kiedy uderza w nas coraz więcej bodźców, można odnieść impresja, że nie jesteśmy w stanie skupić się na jednej, konkretnej czynności. Kiedyś taka wielozadaniowość wydawała się istnieć zaletą, niemniej jednak już obecnie obserwujemy negatywne konsekwencje multitaskingu. W dzisiejszych czasach odchodzi się od tego sposobu działania i raz jeszcze uczy, jak skoncentrować się przez dłuższy czas na jednej wykonywanej czynności.

  Data dodania: 24 06 2021 · szczegóły wpisu »
 • Podstawy włoskiego online »

  Język włoski jest bardzo słabo znanym językiem pośród ludzna świeciei. Dlaczego tak się dzieje skoro każdego roku odwiedza ten kraj prawie 47 milionów turystów? Jednym z powodów takiej sytuacji może być niewielka ilość dostępnych materiałów do nauki tego języka. Jeśli planujesz wyjechać do Włoch to warto jest się nauczyć się chociaż podstaw. Pamiętaj, że język włoski należy do najładniejszych dialektów w świecie. Oprócz tego Włosi są życzliwymi, pomocnymi osobami ale język angielski jest przez nich mało znany, dlatego wyjeżdzając tam warto znać język włoski. Podczas nauki możesz skorzystać z materiałów zawartych na podstawywloskiego. pl. Są one stworzone z myślą o osobach, którechcą się nauczyć języka. Możesz z nich korzystać całkowicie za darmo. Lekcje są prowadzone w sposób prosty i zrozumiały a nauka jest szybka i przyjemna. Po przyjeździe do tego kraju będziesz mógł się cieszyć ze znajomości tego języka i zawierać nowe przyjaźnie.

  Data dodania: 08 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Opieka osób starszych »

  Nazywam się Artur Lewtak, od wielu lat zajmuję się szeroko pojętą opieka nad ludźmi starszymi, chorymi, niepełnosprawnymi. Opieka to nie praca ale pasja. Blog dotyczący opieki seniora, rzetelna baza informacji. Wiedza, opinie, analizy, porady i gotowe rozwiązania. Oferujemy również usługi opiekuńcze na terenie miasta Lublin oraz w województwie lubelskim. Prowadzę również szkolenia dotyczące opieki nad osobami starszymi. https://www.opiekujmy.pl/stwardnienie-rozsiane-przyczyny-rodzaje-objawy/, https://www.opiekujmy.pl/opieka-paliatywna/, https://www.opiekujmy.pl/opieka-nad-osoba-chora-na-chorobe-alzheimera/

  Data dodania: 08 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia metrologiczne »

  Już od wielu lat, przedsiębiorstwo PSP CMM działa w Polsce, zapewniając swoim klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu dziedziny jaką jest metrologia. Przedsiębiorstwo ta powstała z myślą o tym, żeby zapewnić wjazd do najlepszych fachowców, którzy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie. W swojej podstawowej ofercie przedsiębiorstwo PSP CMM zapewnia programowanie CMM, pomiary CMM, oraz szkolenia z zakresu CMM. Każda ze świadczonych w tej firmie usług została pieczołowicie wyceniona, dzięki czemu korzystanie z pomocy PSP CMM jest dostępne dla każdego, kto jej potrzebuje. Dużą zaletą tej firmy jest również jej nieustający rozkwit, co sprawia że może jej osoba pomóc klientom z żywiołowo rozwijających się dziedzin takich jak branża lotnicza czy też automotive. Firma PSP CMM jest zatem firmą, która jest godna zaufania swoich klientów.

  Data dodania: 25 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • FunSurf - bezpieczna nauka kitesurfingu »

  Zastanawiasz się, czy nauka kitesurfingu jest na pewno bezpieczna? Przekonaj się o tym osobiście! W naszej szkole FunSurf organizujemy profesjonalne szkolenia z zakresu sportów wodnych na najwyższym poziomie, dzięki którym nie będziesz mieć wątpliwości, co do bezpieczeństwa związanego z uprawianiem owych dyscyplin. Jesteśmy zdania, że kitesurfing może być naprawdę łagodny i prosty do nauki, pod warunkiem, że jego nauka przebiega pod okiem odpowiednich osób. W naszej szkole FunSurf, kursy kitesurfingu prowadzone są przez zespół licencjonowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. W związku z tym nauka przebiega szybko i sprawnie, a kursanci doskonale radzą sobie na desce. Dbamy o ich samopoczucie i bezpieczeństwo, otaczając ich wsparciem, jakiego potrzebują. Masz ochotę do nas dołączyć? Zadzwoń do nas lub napisz już teraz! Możesz również odwiedzić naszą stronę internetową, dokonując rezerwacji online. Zaufaj naszemu doświadczeniu, a gwarantujemy, że kursy kite będziesz wspominać bardzo pozytywnie!

  Data dodania: 01 02 2023 · szczegóły wpisu »
 • Advanced polish »

  Dostępne granice przyciągają do podróżowania. Szczególnie powszechne są wycieczki zagraniczne. Jednak nie jedynie w tymże celu idziemy do obcych państw. Świadczy o tym fakt, że na drogach naszych miasteczek można zaobserwować coraz więcej młodych osób innej narodowości. Toż oni zdecydowali się na rozpoczęcie u nas studiów, ale może także i business polish i pozostanie już w naszym kraju. Zachęcam takie dokładnie osoby do nawiązania kontaktu ze mną, a także naturalnie zajrzenie na moją stronę. Pomagam dosłownie wszystkim zainteresowanym w nauce języka polskiego od podstaw. Rozumiem dobrze, iż nie jest on łatwy dlatego też cały przebieg nauczania dobierany jest indywidualnie. Na bieżąco analizowane są wszystkie pytania i kłopoty oraz razem decydujemy czy też dana osoba jest gotowa przejść do następnego materiału.

  Data dodania: 07 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa dla firm »

  Teachersteam to firma językowa B2B, która w całości poświęca się firmom i instytucjom w realizowaniu swoich potrzeb z języka obcego. Szkolenia językowe dla firm to najbardziej rozwijana usługa w ofercie naszej spółki, którą całkowicie dopasowujemy do wszelkich potrzeb naszych Klientów z całej Polski. Szkolimy z języka obcego w piśmie i mowie, dbamy o nowoczesne formy nauki każdego z ponad 20 języków jakie posiadamy w naszej ofercie językowej. Klasyczne, branżowe i najbardziej preferowane przez nas kursy blended learning - to najważniejsze obszary kursów językowych po jakie sięgają nasi partnerzy biznesowi. Współpracują z nami najlepsi lektorzy jak i tłumacze - bowiem usługi tłumaczeniowe to kolejna usługa językowa będąca w naszej palecie usług B2B. Wśród innych zadań w jakich nasze przedsiębiorstwo pomaga spółkom, należy wymienić weryfikacje językowe na różnych etapach rekrutacji prowadzonych przez działy kadr. Wspieramy HR także w rozwoju benefitów w postaci voucherów językowych, webinarów, projektowaniu budżetu szkoleniowego. Sprawdź nas!

  Data dodania: 09 04 2024 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: