Nauczanie Podkategoria: Nauczanie

Sortuj po:

 • Sandra Dobrowolska - GABINET LOGOPEDYCZNY w Łodzi - leczenie wad wymowy »

  Pani Sandra Dobrowolska z wykształcenie jest logopedą i pedagogiem. Specjalizuje się w leczeniu wad wymowy. W swojej pracy, która jest również pasją przede wszystkim stawia na efekt. Aby go osiągnąć nie ogranicza się do szablonowego podejścia, lubi łączyć różne techniki terapeutyczne. Na swojej stronie www dzieli się różnymi informacjami, jak np. jak wspomagać rozwój mowy dziecka, etapy rozwoju mowy, porady mówiące kiedy należy udać się do logopedy, i wiele innych. Po szczegóły zapraszam na www.

  Data dodania: 04 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Zgierz »

  Profesjonalny logopeda w Zgierzu to Anna Rzepkowska. Terapia jaką oferuje ten logopeda to bardzo profesjonalne leczenie dzieci i dorosłych w okolicach Zgierza Łodzi i okolic. Bardzo dobre podejście do pacjenta w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem stanowi mieszankę pozytywnych cech jakie powinien posiadać każdy logopeda. Ponadto niebywałe zamiłowanie do zawodu sprawia iż pacjent robi u pani magister niebywałe postępy.

  Data dodania: 09 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Racing Driver Program »

  Fundacja zajmuje się wspieraniem młodych ludzi w drodze do zwycięstw w zawodach. Profesjonalny team kartingowy przygotowuje dzieci do udziału w wyścigach. Staramy się wspierać młode osoby w wędrówce o najwyższe laury. Profesjonalny sprzęt umożliwia nam szybki rozwój naszych zawodników. Wyścigi dla najmłodszych wzbudzają dużo emocji, a my oferujemy pomoc w rozwoju i możliwość reprezentowania kraju na międzynarodowych zawodach.

  Data dodania: 28 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Praktyczne szkolenia f-gazowe »

  Kujawsko-Pomorskie Centrum Szkoleń i Certyfikacji działa w Bydgoszczy w tym momencie od wielu lat oraz w tym czasie zdołało zbudować znaczną ofertę edukacyjną dla każdej osoby, która interesuje się poszerzeniem swoich możliwości zawodowych. Szkolenia i również kursy, do których dostąpić można w tym ośrodku, są zawsze zakończone certyfikatem. Certyfikat taki potwierdza wszystkie nabyte zdolności praktyczne i również teoretyczne oraz niejednokrotnie otwiera drzwi do lepiej płatnej pracy. Z tego też powodu, o ile ktoś chce wzbogacić swoje CV, praktyczne kursy chłodnicze oferowane w centrum są rzeczywiście korzystnym rozwiązaniem. Bez względu na to ile ktoś ma lat i jakiej jest płci, każdy znajdzie swoje miejsce w danym kursie a także będzie miał możliwość poszerzyć swoją wiedzę a także praktyczne umiejętności. Centrum to jest w następstwie tego dobrym wyborem dla każdego.

  Data dodania: 10 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Oprawa muzyczna imprez firmowych »

  Zachęcamy do wypróbowania usług naszej firmy, która jak mało kto zna się na muzyce. Jeżeli jest Wam potrzebna oprawa muzyczna imprez okolicznościowych, to miło zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi możliwościami. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam na granie na takich imprezach, jak śluby, wesela, a nawet wernisaże, bankiety, imprezy firmowe. Bierzemy również udział w imprezach zamkniętych gwarantując Wam obecność jednej osoby, która może zagrać cudowną muzykę jazzową na pianinie. O ile będziecie chcieli, to na Waszym przyjęciu może pojawić się zespół z takimi instrumentami, jak fortepian, kontrabas czy też perkusja. Oprócz oprawy muzycznej wszystkim chętnym klientom oferujemy lekcje gry na pianinie. Niezależnie od wieku, bardzo entuzjastycznie nauczymy was grać na tym wdzięcznym instrumencie.

  Data dodania: 18 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Edukacja domowa »

  Rozmyślacie nad edukacja domową swoich dzieci? Tak naprawdę możecie zdecydować się na nią w każdej chwili. Nie ma konieczności podejmowania takowej decyzji już na samym starcie. Nasze placówki dzięki ciągłej współpracy z Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną jest w stanie bez najmniejszego kłopotu przekształcić tryb edukacji ucznia uczęszczającego na zajęcia, na edukację domową. Prowadzimy szkołę podstawową, gimnazjum, jak i liceum dzięki czemu na poszczególnym szczeblu edukacji możecie podjąć decyzje, że Wasze dziecię będzie dalej nauczane poprzez Was. Ponadto swoja pomoc świadczą osoby, jakie koordynują edukacje domowa i sami są ich zwolennikami oraz nauczają dzieci osobiście w domku. To dzięki nam edukacja domowa mazowiecki stanie się łatwiejsza zarówno dla dzieciaczków jak również dla rodziców.

  Data dodania: 04 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Podstawy włoskiego online »

  Język włoski jest bardzo słabo znanym językiem pośród ludzna świeciei. Dlaczego tak się dzieje skoro każdego roku odwiedza ten kraj prawie 47 milionów turystów? Jednym z powodów takiej sytuacji może być niewielka ilość dostępnych materiałów do nauki tego języka. Jeśli planujesz wyjechać do Włoch to warto jest się nauczyć się chociaż podstaw. Pamiętaj, że język włoski należy do najładniejszych dialektów w świecie. Oprócz tego Włosi są życzliwymi, pomocnymi osobami ale język angielski jest przez nich mało znany, dlatego wyjeżdzając tam warto znać język włoski. Podczas nauki możesz skorzystać z materiałów zawartych na podstawywloskiego. pl. Są one stworzone z myślą o osobach, którechcą się nauczyć języka. Możesz z nich korzystać całkowicie za darmo. Lekcje są prowadzone w sposób prosty i zrozumiały a nauka jest szybka i przyjemna. Po przyjeździe do tego kraju będziesz mógł się cieszyć ze znajomości tego języka i zawierać nowe przyjaźnie.

  Data dodania: 08 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Edukacja domowa szkola »

  Nauka powinna być najważniejsza zwłaszcza w życiu młodego człowieka. Aczkolwiek niestety wiek młodzieńczy przysparza niezwykle dużo kłopotów wychowawczych. Ludzie dorośli niejednokrotnie nie zdają sobie z niniejszego sprawy jak niezwykle to rówieśnicy posiadają negatywny wpływ na ich dziecko. Niewątpliwie toż wychowywanie dziecka jest bardzo wymagające. Wszelako niełatwo jest mieć kontrolę. Bowiem ciężko sobie wyimaginować toż, aby z dzieckiem chodzić do szkoły oraz pilnować go na poszczególnym kroku. Choć w współczesnych czasach jest rozwiązanie. Otóż dziecko może uczyć się w domu. Wtenczas potrzeba dopilnować, ażeby spośród nim realizować program i niewątpliwie od niego wymagać. Z całkowitą pewnością to edukacja domowa Sulejówek jest innowacyjnym podejściem, ale jakże otwierającym wiele dróg. Jest toż wygoda w nauczaniu. To dzięki temuż dziecko nie musi dostosowywać się rówieśnikom, a ponadto może iść swoją drogą oraz nikt nie będzie mu w owym przeszkadzał. Najgorsze jest, jeżeli ktoś się wtrąca tudzież nie można samemu decydować do końca. Na pewno potrzeba zaczerpnąć spośród tej możliwości nowoczesnego nauczania. Zatem serdecznie polecamy spośród owego zastosować. Oferta dostępna jest na stronie internetowej: szkolyedukacyjne.pl. Tam wszystko pozostało niezwykle skrupulatnie określone. Oferta skierowana jest do dzieci szkół podstawowych tudzież młodzieży szkół średnich. Skoro mieliby Państwo jakiekolwiek pytania, ewentualnie też coś byłoby niezrozumiałe toż polecamy do kontaktu. Profesjonaliści ochoczo Państwu pomogą tudzież doradzą. Skontaktować można się telefonicznie, mailowo, bądź przychodząc osobiście pod wskazny adres na wyżej przytoczonej witrynie internetowej.

  Data dodania: 31 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła przyjazna edukacji domowej »

  Wiele osób, a zwłaszcza starsze pokolenia ciężko jest przekonać do nowoczesnych rozwiązań. Z jednej strony nie ma się co temu dziwić, ponieważ jeżeli ludzie są przyzwyczajeni i mają już coś sprawdzone to zawsze chętniej po to sięgną. Niemniej w wielu sytuacjach stare metody pochłaniają zbyt dużo czasu i warto skorzystać z tych nowych. Poza tym to co było kiedyś nie zawsze przecież było dobre. Z pewnością nauka w szkole nie dla wszystkich była i jest dobra. Dziś już nie ma konieczności chodzenia do szkoły. Można z dzieckiem prowadzić nauczanie w domu. Sprzyja temu szkoła przyjazna edukacji domowej, w której panuje przyjazna atmosfera i życzliwość. Co ważne nie ma mnóstwa formalności do wypełnienia i zawsze można liczyć na pomoc nauczyciela. Poza tym ustalenie egzaminów jest bardzo elastyczne. Dziecko idąc takim tokiem nauczania oczywiście otrzymuje legitymację dzięki jakiej będzie mógł skorzystać ze wszelkiego typu zniżek. Więcej informacji na tenże temat na: szkolyedukacyjne. pl. Można również nawiązać kontakt.

  Data dodania: 30 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne przedszkole Jabłonna »

  Prywatne przedszkole Misio ma własną siedzibę w Warszawie. Zostało stworzone w 2002 roku. Placówka posiada 2 oddziały, jeden z nich znajduje się przy ulicy Modlińskiej 248 D, a drugi przy ulicy Modlińskiej 285 B. Przedszkole działa pod nadzorem Kuratorium Oświaty. Do przedszkola uczęszczają dzieci z Tarchomina, Białołęki, Legionowa oraz Jabłonnej. Placówka posiada wykształconą kadrę pedagogiczną, która dba o rozrost emocjonalny dzieciaków, zapewniając poczucie bezpieczeństwa, i również uczy współżycia w grupie. W przedszkolu panuje domowa, przytulna atmosfera, tak aby każde dziecko czuło się jak u siebie w domu. Przedszkole organizuje występy teatrzyków dziecięcych, spotkania z ludźmi różnych zawodów. Prowadzone są zajęcia rozwijające dzieci kulturalnie jak a oprócz tego językowo. Na terenie około przedszkola znajduje się bezpieczny plac zabaw.

  Data dodania: 13 01 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nauczanie

Nauczanie - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: