Przedszkola Podkategoria: Przedszkola

Sortuj po:

 • Profesjonalna opieka nad dzieckiem Piaseczno »

  Klub dla dzieci w Piasecznie zaprasza do skorzystania swojej oferty. Jeśli zastanawiacie się, gdzie można pozostawić dziecko pod dobrą a także profesjonalną opieką, to śmiało możecie do nas przyjść a oprócz tego zapisać swoje pociechy na nasze zajęcia. Opieka nad dzieckiem od pierwszego roku do lat 4 to nasza specjalizacja. U nas Wasze dzieci poczują się jak w domu a oprócz tego możecie być pewni, że bynajmniej nie będą za wami mocno tęsknić. Zapewnimy im fantastyczne zajęcia, na przestrzeni których będziemy się co niemiara śmiać i również bawić. Nasza kadra to profesjonalni opiekunowie, którzy wiedzą w jaki sposób odpowiednio zająć się dziećmi. W naszym klubie możecie także osobno zorganizować urodziny dla dzieci. Pozwólcie im przeżyć fantastyczną przygodę w dniu ich urodzin, którą my bardzo chętnie im zapewnimy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

  Data dodania: 16 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Montessori Kraków »

  Krakowskie Przedszkole zaprasza do zapisów rodziców dzieci w wieku od 3 do 5 roku życia. Zadaniem Naszej działalności jest wielokierunkowy rozwój dziecka według myśli Marii Montessori „Pomóż mi zrobić to samodzielnie”. W Przedszkolu Montessori troszczymy się o dobrą metodę języka angielskiego, prowadzimy również autorski program rozwoju psychospołecznego dzieci. Placówka działa według pełnego programu Montessori.
  Maria Montessori (1870-1952) to pochodząca z Włoch lekarka, pedagog. Jedna z największych reformatorek wychowania przedszkolnego. Kreatorka „metody Montessori”, skupia się przede wszystkim na swobodzie dziecka i wykształceniu jego zmysłów. Dzieci pracują według własnego tempa i możliwości, podejmując zadania, do których są już gotowe. Istotą wychowania jest uniezależnienie dziecka od dorosłych. Nauczyciel w pedagogice Montessori ma szczególną rolę. Jest pomocnikiem, doradcą, sługą dziecka w jego drodze do dorosłości.
  Serdecznie zapraszamy do Montessori House!

  Data dodania: 15 06 2021 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne przedszkole Jabłonna »

  Prywatne przedszkole Misio ma własną siedzibę w Warszawie. Zostało stworzone w 2002 roku. Placówka posiada 2 oddziały, jeden z nich znajduje się przy ulicy Modlińskiej 248 D, a drugi przy ulicy Modlińskiej 285 B. Przedszkole działa pod nadzorem Kuratorium Oświaty. Do przedszkola uczęszczają dzieci z Tarchomina, Białołęki, Legionowa oraz Jabłonnej. Placówka posiada wykształconą kadrę pedagogiczną, która dba o rozrost emocjonalny dzieciaków, zapewniając poczucie bezpieczeństwa, i również uczy współżycia w grupie. W przedszkolu panuje domowa, przytulna atmosfera, tak aby każde dziecko czuło się jak u siebie w domu. Przedszkole organizuje występy teatrzyków dziecięcych, spotkania z ludźmi różnych zawodów. Prowadzone są zajęcia rozwijające dzieci kulturalnie jak a oprócz tego językowo. Na terenie około przedszkola znajduje się bezpieczny plac zabaw.

  Data dodania: 13 01 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkola

Przedszkola - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: