Szkoły Podkategoria: Szkoły

Sortuj po:

 • Nauka gry na saksofonie Katowice na muzyczna.pl »

  Prywatna Muzyczna Szkoła Podstawowa “Elementarz” w Katowicach to miejsce utworzone przez wielkich miłośników muzyki i grania na najróżniejszych instrumentach. Swoją pasję do muzyki, do grania, do śpiewania pragniemy przekazać następnym pokoleniom, wobec tego zapraszamy do zapisywania swoich pociech do naszej placówki edukacyjnej. Szczególnie zapraszamy Rodziców tych dzieci, które już od najmłodszych lat mają pociąg do muzyki i już czynią próby samodzielnego grania na najróżniejszych instrumentach. Wasze dziecko na pewno doskonale odnajdzie się w naszej szkole. Nauka gry na saksofonie, nauka gry na wiolonczeli, nauka gry na perkusji, na gitarze oraz wiele innych - zapewniamy Waszym dzieciom naukę przy boku najlepszych nauczycieli. Nasza szkoła kieruje uwagę na potrzeby każdego ucznia, ponieważ zajęcia odbywają się w mało liczebnych klasach. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą jednostką edukacyjną. Muzyka to wspaniała rzecz.

  Data dodania: 12 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nauczanie domowe »

  Niewątpliwie powinniśmy o siebie odpowiednio dbać. Nie dotyczy to tylko higieny, prawidłowego odżywiania, czy nawet zdrowego trybu życia, ale przede wszystkim warto jest rozwijać własne predyspozycje. Rozwój osobisty powinien być dla nas priorytetem. Każdego dnia powinniśmy dążyć do realizacji własnych celów oraz nieustannie się kształcić. Zdarza się jednak, że na naszej drodze napotykają nas niespodziewane przeciwności. Jesteśmy zmuszeni zrezygnować ze szkoły. Jednak teraz jest na to rozwiązanie nauczanie domowe, bowiem to świetne wyjście. Oferuje je Centrum Edukacyjne w Warszawie. Każdy uczeń może skorzystać z tejże oferty w dowolnym momencie swojej edukacji. Dodatkowo może brać udział w wycieczkach i zajęciach, które będą go interesowały. Doświadczeni nauczyciele, którzy sami w ten sposób wychowywali własne dzieci, proponują nowoczesne techniki nauczania i indywidualny tok dostosowany do potrzeb dziecka. Wszystkich zainteresowanych tą ofertą serdecznie zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajdują się szczegółowe informacje.

  Data dodania: 04 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła muzyczna Nowy Sącz : http://zsk.szkola.pl »

  Miło zapraszam na stronę internetową Zespołu Szkół Katoliockich z Nowego Sącza. Szkoła katolicka powstała w dniu 1 września 1993 roku z inicjatywy cenionego matematyka dr Tadeusza Ramsa. Liceum to nie tylko dobrze kształci, ale i wychowuje. Kształcenie w szkole ma charakter bardzo zindywidualizowany oraz zezwala na niezwykle aktywny rozwój, jeżeli licealiści zechcą w pełni wykorzystać oferowane im szanse. Uczeń ma okazję spotkać się z wybitnymi naukowcami, którzy goszczą w szkole w ramach 'Klasy Uniwersyteckiej KUL'. Życie w szkole przebiega w rodzinnej, pełnej miłości atmosferze. Nauczyciele wspierają swoich uczniów na każdym kroku. Kadra pedagogiczna jest bardzo pozytywnie nastawiona do licealistów. Celem szkoły jest zagwarantowanie uczniom dobrych warunków do rozwoju a oprócz tego nauczyć dobrze języków obcych. Za dobre sprawowanie organizowane są atrakcyjne dla młodzieży wycieczki.

  Data dodania: 25 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pełne szkolenie na patent sternika jachtowego »

  Nasze profesjonalne kurs na patent jachtowego sternika morskiego to świetna oferta dla wszystkich tych osób, które marzą, tak aby zasiąść za sterem jachtu do 18 metrów długości a oprócz tego pływać na akwenach morskich a także oceanicznych. Wystawiamy patenty w języku polskim a oprócz tego angielskim, które są ważne na wodach międzynarodowych. Dla naszej firmy szkoleniowej istotnym priorytetem jest zawsze zadowolenie oraz satysfakcja kursantów, dlatego też staramy się zaoferować najlepsze szkolenie na patent sternika jachtowego na najwyższym światowym poziomie. Wszyscy kursanci mogą liczyć na fachową pomoc naszych świetnych instruktorów i również na dobre terminy szkoleń. Najprzód polecamy nasze intensywne szkolenia tygodniowe, które wśród naszych kursantów cieszą się sporym zainteresowaniem.

  Data dodania: 27 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław najlepsi lektorzy »

  Chcecie wyuczyć się poprawnie języka angielskiego? Poszukujecie sprawdzonych osób, które nauczą Was dosłownie wszystkiego od początku? To namawiamy do naszej szkoły Queen's School of English, gdzie spotkacie najlepszych nauczycieli. Nasi native speakerzy oraz polscy lektorzy posiadają odpowiednie uprawnienia oraz kwalifikacje, za sprawą czego wszyscy z Was rozumie się samo przez się nauczą się języka od początku. Zachęcamy Was do zapisywania się na nasze kursy, które przeznaczone są dla ludzi o zróżnicowanych umiejętnościach. Posiadamy kurs dla dorosłych, ale także dla dzieci. Zapewniamy Wam zajęcia w grupach, jak również namawiamy na indywidualne spotkania, które są dostosowane do waszych oczekiwań. Nasza szkoła to pewność, że aktualnie wkrótce będziecie płynnie rządzić językiem angielskim, który jest najpopularniejszym językiem na całym świecie.

  Data dodania: 27 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Podstawy włoskiego online »

  Język włoski jest bardzo słabo znanym językiem pośród ludzna świeciei. Dlaczego tak się dzieje skoro każdego roku odwiedza ten kraj prawie 47 milionów turystów? Jednym z powodów takiej sytuacji może być niewielka ilość dostępnych materiałów do nauki tego języka. Jeśli planujesz wyjechać do Włoch to warto jest się nauczyć się chociaż podstaw. Pamiętaj, że język włoski należy do najładniejszych dialektów w świecie. Oprócz tego Włosi są życzliwymi, pomocnymi osobami ale język angielski jest przez nich mało znany, dlatego wyjeżdzając tam warto znać język włoski. Podczas nauki możesz skorzystać z materiałów zawartych na podstawywloskiego. pl. Są one stworzone z myślą o osobach, którechcą się nauczyć języka. Możesz z nich korzystać całkowicie za darmo. Lekcje są prowadzone w sposób prosty i zrozumiały a nauka jest szybka i przyjemna. Po przyjeździe do tego kraju będziesz mógł się cieszyć ze znajomości tego języka i zawierać nowe przyjaźnie.

  Data dodania: 08 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna szkoła języka angielskiego Rzeszów »

  Jak najefektywniej nauczyć dziecko jęz. angielskiego? Szkoła, która na rynku istnieje już sporo lat, to zabezpieczenie sukcesu, jako że przyciąga swoją skutecznością. Zadowolony klient poleca następnego. I tak koło się kręci, wypuszczając co roku ukontentowanych uczniów. Angielski dla dzieci powinno się rozpocząć już od przedszkola. Prywatne przedszkole językowe stosuje metodę Total Immersion, innymi słowy całkowitego zanurzenia w języku. To brzmi właśnie} jak w przysłowiu o skorupce, a z powiedzeń przecież wielka mądrość płynie. Dziecko jeszcze z większym natężeniem "nasiąka" językiem angielskim i również z czasem samo zaczyna się w ten sposób komunikować. Szkoła w swojej ofercie posiada także angielski dla dzieci w wieku szkolnym, gdzie część zajęć realizowana jest naprzemiennie w języku angielskim oraz polskim. Co istotne, także zajęcia świetlicowe realizowane są w tym języku. Skorupka nasiąka wobec tego do tej pory głębiej. A my możemy w dalszym ciągu swoje pociechy wysłać w czasie wakacji na kolonie językowe. A to już sukces murowany.

  Data dodania: 29 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny język angielski Kraków »

  Czy wiecie, że język angielski to najbardziej powszechny język na całym świecie? Nieważne, czy jedziecie na ferie za granicę, albo planujecie odbyć poważne rozmowy finansowe z nowymi klientami z innych krajów - to właśnie język angielski pomoże Wam się porozumieć z tymi osobami. Dlatego, o ile jeszcze| nie opanowaliście akuratnie tego języka, to zapraszamy do nas. Szkoła językowa Speaking English z Krakowa ma dla Was fantastyczną propozycję, za sprawą czego nauka angielskiego będzie dla Was rzeczywiście przyjemnością. Poprawna a także płynna komunikacja, słownictwo od samych podstaw do stopnia zaawansowanego, składanie zdań od najłatwiejszych, po bardziej skomplikowane a w dodatku nowoczesne platformy, które rozumie się samo przez się pomogą Wam lepiej przyswoić ten język. Przekonajcie się, że u nas odnajdziecie najlepszych lektorów.

  Data dodania: 27 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Policji Legionowo »

  To, aby w życiu coś osiągnąć to potrzeba szczególnie dużo ulokować w to wysiłku. Nie da się coś korzystać bez zbytniego przygotowania się. Niewątpliwie potrzeba liczyć się z powstającymi problemami, albo też niepowodzeniami, lecz najistotniejsze to się nie poddawać. Zawód policjanta jest z całkowitą pewnością wytężoną pracą i same testy nie należą do najłatwiejszych. Zalecamy przygotować się na: https://www.rekrutacja-do-policji.pl, czyli platformie która posiada zatrzęsienie niezbędnych materiałów. To dzięki niej przygotowania będą znacznie prostsze i co istotne to dosłownie wszystko jest tam uporządkowane. Poza takim można nawiązać kontakt ze specjalistami takiego serwisu. Jest to możliwe za pośrednictwem formularza widniejącego na wyżej przedstawionej witrynie. Odpowiedź dostaną Państwo bardzo szybko.

  Data dodania: 23 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła policyjna szczytno »

  Dążenie za swoimi pasjami jest jedną z najpiękniejszych dróg które można wybrać w życiu. Naturalnym jest również fakt, że nie jest prosto podążać tymi drogami. Bowiem jeżeli pragnie się coś uzyskać to niejednokrotnie trzeba liczyć się z ogromem poświęceń. Na pewno, iżby coś posiadać to potrzeba coś dać. Jest to całkiem naturalna sprawa. Najważniejsze to się nie poddawać. Z całą pewnością zawód mundurowego jest wymagający jak i droga ku temuż, aby nim pozostać. Skoro chcą Państwo swoje życie zawodowe zjednoczyć ze służbą ludziom plus chronieniem praworządności to szkoła policji szczytno jest niezbędnością. Tam nauczą się Państwo owego zawodu również od strony teoretycznej jak plus praktycznej. Acz sama rekrutacja jest już wysoce ciężka plus dostaną się jedynie nieliczni. To czym bardziej powinno skłaniać do pracy nad sobą. Co ważne szkoła dostępna jest nie tylko dla funkcjonariuszy, ale również zwykłych osób które chcą być niekoniecznie w takim tymże zawodzie być, lecz również z nim powiązane. Więcej na: rekrutacja-do-policji.pl.

  Data dodania: 11 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • FunSurf - bezpieczna nauka kitesurfingu »

  Zastanawiasz się, czy nauka kitesurfingu jest na pewno bezpieczna? Przekonaj się o tym osobiście! W naszej szkole FunSurf organizujemy profesjonalne szkolenia z zakresu sportów wodnych na najwyższym poziomie, dzięki którym nie będziesz mieć wątpliwości, co do bezpieczeństwa związanego z uprawianiem owych dyscyplin. Jesteśmy zdania, że kitesurfing może być naprawdę łagodny i prosty do nauki, pod warunkiem, że jego nauka przebiega pod okiem odpowiednich osób. W naszej szkole FunSurf, kursy kitesurfingu prowadzone są przez zespół licencjonowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. W związku z tym nauka przebiega szybko i sprawnie, a kursanci doskonale radzą sobie na desce. Dbamy o ich samopoczucie i bezpieczeństwo, otaczając ich wsparciem, jakiego potrzebują. Masz ochotę do nas dołączyć? Zadzwoń do nas lub napisz już teraz! Możesz również odwiedzić naszą stronę internetową, dokonując rezerwacji online. Zaufaj naszemu doświadczeniu, a gwarantujemy, że kursy kite będziesz wspominać bardzo pozytywnie!

  Data dodania: 01 02 2023 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

Szkoły - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: