Automatyka Podkategoria: Automatyka

Sortuj po:

 • Mcover - osłony do maszyn »

  Osłony do maszyn to konieczność jeśli mają one jakieś ruchome moduły. Ruchome elementy maszyn są ciągle narażone na dostanie się do nich jakiegokolwiek typu zanieczyszczeń bądź brudu. Taka maszyna łatwo może utracić przez to swoje możliwości i nie będzie pracować tak jak powinna. Osłony harmonijkowe będą tutaj znakomitym rozwiązaniem. Osłony do siłowników to jedne z najpopularniejszych osłon i świetnie poradzą sobie one z ochroną prowadnic bądź dodatkowo śrub napędowych. Osłona taka uchroni elementy ruchome przed płynami bądź także zanieczyszczeniami i dostaniem się do maszyny przez człowieka co zwiększy bezpieczeństwo pracy w środowisku takiej maszyny. Warto zatem tą sprawę dokładnie rozważyć i zagwarantować naszym maszynom perfekcyjną ochronę poprzez wykorzystanie osłon harmonijkowych. Dostępne są one w bardzo niskich cenach w zestawieniu do korzyści, które otrzymamy poprzez ich instalację. Producent osłon harmonijkowych do maszyn zaprasza do zaznajomienia się ze swoją ofertą.

  Data dodania: 20 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne urządzenie pakujące »

  ?Miflex-Masz? działa na rynku 1997 w zakresie produkcji maszyn i urządzeń do pakowania różnego typu. Bardzo duża część z naszych towarów powstała opierając się na o własne opracowania konstrukcyjne. Nasze hale produkcyjne są znakomicie wyposażone w przybory doskonałej klasy taki jak tokarki, obrabiarki, centra obróbkowe oraz wiele innego sprzętu umożliwiającego nam wytwarzanie towarów na najwyższym poziomie. Mamy w sprzedaży pakowarki, saszetkarki, krajarki do folii oraz papieru a także wiele innych maszyn. Jesteśmy przekonani, że każdy w sumie będzie kontent z propozycji naszej firmy. Dodatkowymi zaletami naszej firmy jest posiadanie zaawansowanej grupy specjalistów. Zachęcamy każdego do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Dzięki nam każdy otrzyma maszyny spełniające jego wymagania. Jesteśmy pewni naszej jakości.

  Data dodania: 27 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • BPS SOLUTIONS — Frezowanie i Toczenie CNC, Wykrojniki, Tłoczniki, Formy Wtryskowe i Rozdmuchowe »

  BPS SOLUTIONS 04-994 Warszawa, ul. Poezji 19 
  e-mail: info@bps.com.pl
  tel: +48 22 382 16 60 
  kom: +48 516 600 101 | kom: +48 515 600 303

  Jesteśmy firmą działającą w branży obróbki metali, dysponującą rozbudowanym parkiem maszynowym i kadrą doświadczonych fachowców. Posiadamy kilkanaście frezarek numerycznych CNC w tym 5-cio osiowe, tokarki manualne i CNC, szlifierki do płaszczyzn i otworów, elektrodrążarki wgłębne i drutowe, wiertarki współrzędnościowe i promieniowe. Wykonujemy obróbkę wykończeniową, polerownie, piaskowanie, pyłkowanie, docieranie, malowanie proszkowe i lakierowanie. Ponadto oferujemy usługi spawania MIG/MAG/TIG, cięcia wodą i laserem, zapewniamy obróbkę cieplną, hartowanie, czernienie, oksydowanie, cynkowanie, nawęglanie, azotowanie, miedziowanie. Posiadamy własna wtryskownię. Pracujemy z różnymi materiałami: stale narzędziowe, specjalne i jakościowe do 75 HRC, stopy aluminium i specjalne, niektóre stopy tytanu, metale kolorowe, miedź, mosiądz, brąz, torzywa sztuczne – polimery i wiele innych. Przyjmujemy zlecenia na produkcję prototypową, jednostkową, krótko i średnio seryjną zgodnie z dokumentacją techniczną dostarczoną przez Klienta lub opracowaną przez naszych technologów. Oferujemy wysokiej jakości produkcję z tolerancją do 0, 01 mm i powtarzalnością kształtowo – wymiarową. Naszą specjalnością są formy wtryskowe GK i ZK, formy rozdmuchowe jednio i wielokrotne, formy do gumy. Wykonujemy także wykrojniki jedno i wielobiegowe, tłoczniki jedno i wielosekcyjne, gilotyny i noże tnące, okrojniki, odcinaki, oprzyrządowanie, narzędzia specjalne, części zamienne, stemple, matryce itp. Oferujemy także usługi serwisowe, prace przystosowawcze i modernizacyjne form, wykrojników oraz całych linii produkcyjnych.
  Zapraszamy do kontaktu i współpracy
  bpssolutions.pl/index.php/pl/oferta
  www.bps.com.pl/
  bpssolutions.pl/index.php/pl/oferta/itemlist/category/22-frezowanie-cnc

  Data dodania: 20 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wykładziny z gumy »

  Metalko działa od 1992 roku. Dziś przedsiębiorstwo realizuje szereg usług z zakresu serwisu i modernizacji sprężarek a także aparatury chemicznej, produkcji części do maszyn jak również regeneracji armatury przemysłowej. W naszej pracy kierujemy się profesjonalizmem, skutkiem tego jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług i wytwarzanych towarów. Podejmujemy się realizacji zamówień na zlecenie, żeby zupełnie odzwierciedlić oczekiwania Klientów. Nie boimy się wyzwań, tym samym podejmujemy się również realizacji inwestycji jako generalny wykonawca. Wykształcona kadra pracowników a oprócz tego nowoczesny park maszynowy pozwalają nam sprostać wymaganiom szerokiego grona Klientów. Nasze produkty sprzedajemy zarówno na rynku krajowym jak i produkujemy na wywóz towarów. Sprawdź naszą ofertę!

  Data dodania: 30 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesna malarnia »

  Zajmujesz się malowaniem i śrutowaniem? Chcesz rozszerzyć swoją firmę? O ile tak to miło zachęcamy do zapoznania się z propozycją naszej firmy. Zajmujemy się dostarczaniem, montowaniem i produkcją doskonałej klasy kabin do śrutowania, kabin malarskich a także kabin do metalizacji. Wszystkie z naszych produktów charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Dzięki temu każdemu z naszych klientów możemy zastrzec zadowolenie z towarów, które od nas otrzymali. Nasze towary charakteryzują się posiadaniem odpowiednich systemów wentylacyjnych. Pozwala to na odprowadzanie zanieczyszczeń ze środka a także doprowadzanie świeżego powietrza wewnątrz. Każdy kto zdecyduje się na współpracę z naszą firmą będzie w sumie zadowolony. Ciepło namawiamy do skorzystania z naszych towarów najlepszej klasy.

  Data dodania: 29 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • BPS SOLUTIONS - Frezowanie i Toczenie CNC. Obróbka Skrawaniem. Produkcja CNC »

  BPS SOLUTIONS 04-994 Warszawa, ul. Poezji 19
  e-mail: info@bps.com.pl
  tel: +48 22 382 16 60
  kom: +48 516 600 101 | kom: +48 515 600 303
  https://bpssolutions. pl/index. php/pl

  Jesteśmy wyspecjalizowaną narzędziownią posiadającą rozbudowany park maszynowy i kadrę doświadczonych pracowników. Świadczymy szeroki zakres usług z zakresu obróbki metali w tym:
  - Frezowanie CNC 3 i 5 osi
  - Toczenie CNC i konwencjonalne
  - Szlifowanie płaszczyzn
  - Szlifowanie na okrągło
  - Wytaczanie
  - Wiercenie współrzędnościowe i promieniowe
  - Elektrodrążenie wgłębne EDM
  - Cięcie elektroerozyjne drutowe WEDM
  - Spawanie MIG/MAG/TIG
  - Cięcie laserowe i strumieniowe
  - Obróbkę wykańczającą: docieranie, piaskowanie, polerowanie
  Zapewniamy obróbkę cieplną, hartowanie, czernienie, oksydowanie, miedziowanie, cynkowanie, azotowanie. Podejmujemy zlecenia prototypowe, jednostkowe oraz produkcyjne: krótko i średnio-seryjne detali ze stali narzędziowych, konstrukcyjnych, jakościowych, specjalnych do 75 HRC, metali kolorowych, aluminium, miedzi, brązu, mosiądzu i tworzyw sztucznych. Wykonujemy dowolne części i podzespoły maszyn wg dokumentacji.
  Specjalizujemy się w wykonywaniu form wtryskowych GK i ZK, form rozdmuchowych, wykrojników i tłoczników, narzędzi specjalnych, oprzyrządowania, częsci zamiennych, matryc, stempli, noży i gilotyn tnących. Posiadamy własna wtryskownie, przyjmujemy zlecenia produkcyjne na wtryskarki o sile zwarcia do 200T.
  Zapraszamy do kontaktu i współpracy:

  BPS SOLUTIONS 04-994 Warszawa, ul. Poezji 19
  e-mail: info@bps.com.pl
  tel: +48 22 382 16 60
  kom: +48 516 600 101 | kom: +48 515 600 303
  https://bpssolutions.pl/index.php/pl/oferta
  http://bps.com.pl/
  https://bpssolutions.pl/index.php/pl/oferta/itemlist/category/22-frezowanie-cnc

  Data dodania: 04 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Centra obróbcze »

  Od początku istnienia Dematec Polska Sp. z o. o., firma jest dobrym oraz czołowym wytwórcą maszyn numerycznych. Dostarczamy urządzenia w 170 modelach. Zarówno tokarki, centra obróbcze oraz obrabiarki. Oferujemy maszyny wielkogabarytowe stosowane w przemyśle stoczniowym oraz górniczym, części zamienne do wszelkiego rodzaju obrabiarek CNC, akcesoria dodatkowe takie jak pręty, uchwyty, stoły obrotowe czy narzędzia. Ciągle od 2005 roku wprowadzamy na rynek polski maszyny japońskich wytwórców. Dążymy do tego ażeby oferować taki narzędzia, który zaspokoi wymagania wymagających klientów. Mamy niemałe doświadczenie, kadrę doświadczonych specjalistów, pracowników a oprócz tego nowoczesny park mechaniczny. Cenimy sobie znajomość rzeczy a oprócz tego terminowość. Zachęcamy do skorzystania z propozycji na stronie www. dematec. pl

  Data dodania: 31 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Promiennik »

  Przedsiębiorstwo Halzet ma przeszło dwadzieścia osiem lat doświadczenia w branży produkcji jakościowych halogenowych promienników podczerwieni. Nasza oferta zapewnia znaczny wybór towarów. Każdy promiennik podczerwieni cechuje się poszczególnymi parametrami, między innymi mocą, długością strefy grzejnej, długością fali czy napięciem. Promienniki stosowane są na liniach produkcyjnych a oprócz tego serwisowych dzięki funkcjonowaniu bez udziału powietrza. Do perfekcji wypełniają swoje zadania w obiektach trudnych do ogrzania takich jak hale sportowe, pawilony czy kościoły. Firma Halzet realizuje indywidualne zamówienia. Lata doświadczeń pozwalają nam na realizację różnego typu promienników podczerwieni. Zapewniamy Państwu najkorzystniejszą cenę na rynku krajowym. Jesteśmy firmą, która nie boi się wyzwań. Pomożemy każdemu klientowi w doborze nawet najbardziej niespotykanych promienników. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy Państwa zadowolenie oraz rzetelną obsługę.

  Data dodania: 31 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne części do wtryskarek »

  Firma trudni się dostarczaniem wtryskarek nowych oraz używanych na terenie całej Europy. Oferowane przez nas maszyny są doceniane na rynku, skutkiem tego zapotrzebowanie na nie stale rośnie. Nasze przedsiębiorstwo stale się rozwija, unowocześnia swoje metody produkcyjne a także dopasowuje propozycji do klientów indywidualnych. Realizujemy Państwa potrzeby na każdym kroku, ze względu na wszelkie wskazówki. Posiadamy także części zamienne do wtryskarek, które również jesteśmy w stanie poprawnie wymienić w niesprawnych maszynach. Naszym atutem jest zaangażowanie, wykonywanie projektów z pasją a oprócz tego potrzebną wiedzą, a także przystępne ceny usług. Wszelkie proponowane przez nas maszyny są najpierw stricte sprawdzane a oprócz tego testowane, dzięki czemu gwarantujemy zainteresowanym osobom maksymalne zadowolenie z naszych usług.

  Data dodania: 28 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Serwis sprężarek »

  Obróbka metali to dziedzina, które ma wdrożenie w wielu gałęziach przemysłu. Mniejsze i większe elementy metalowe oraz całe konstrukcje powstają w wyniku różnorodnych technik ich modelowania. Najpopularniejsze z nich to zaiste toczenie CNC a także frezowanie CNC. Kompetentna przedsiębiorstwo para się obróbką skrawaniem przy pomocy profesjonalnych urządzeń, oznacza to tokarek oraz frezarek CNC. W swojej ofercie posiada także produkcję części zamiennych, naprawy oraz serwisowanie maszyn wirowych, sprężarek chłodniczych, dmuchaw oraz wentylatorów a oprócz tego innych maszyn przemysłowych. Usługi świadczone są troskliwie i również punktualnie. Nad każdym zleceniem pracuje grupa prawdziwych fachowców, a urządzenia a oprócz tego sprzęty stosowane na przestrzeni tych prac pochodzą od renomowanych firm. Przedsiębiorstwo posiada długie doświadczenie i również udział w wielu ważnych inwestycjach.

  Data dodania: 28 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wybór maszyny do szycia »

  Maszyn do szycia jest coraz powszechniej poszukiwanym towarem. Multum osób zaczyna mieć upodobanie takie urządzenia z przyczyny na udogodnienie użytkowania. Aktualne maszyny do szycia są tak skonstruowane, że nie trzeba się z nimi zbytnio nudzić. Namawiamy do skorzystania z naszej propozycji, gdzie oferujemy Wam najlepszej klasy maszyny firmy Bernina. Jest to szwajcarska przedsiębiorstwo, która w tym momencie do wielu lat produkuje najlepszej jakości urządzenia. Zapraszamy Was do przejrzenia całej naszej oferty, gdzie znajdziecie maszyny do użytku domowego, jak również maszyny do użytku przemysłowego. Polecamy Wam również overlock, który bez zarzutu służy do wykończania szytej odzieży. Pożądane byłoby zaznajomić się z całkowitą naszą propozycją. Zawsze macie możliwość opierać się bardzo niskie oraz atrakcyjne ceny. Mamy nadzieje, że będziecie zadowoleni z naszych usług.

  Data dodania: 30 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Nalewarka »

  Nalewarki pełnią bardzo istotną rolę w całej linii rozlewniczej. Ich zadaniem jest dawkowaniu produktów do gotowych pojemników. Nowe nalewarki wyposażone są w funkcje poprawiające produktywność linii rozlewniczej. Można jest zoptymalizować pod względem typu i konsystencji dawkowanego produktu, a także objętości opakowania. Nasza firma oferuje maszyny rozlewnicze i nalewarki najlepszych producentów, takich jak STOPPIL I CFT.

  Poprawa efektywności linii rozlewniczej ma istotny wpływ na całość produkcji danego przedsiębiorstwa. Już teraz możesz zagwarantować swojej firmie bardziej wydajne rezultaty. Maszyny rozlewnicze, takie jak oferowane przez naszą firmę nalewarki, przyczyniają się do wzrostu wydajności linii. Gwarantują kontrolę procesu dawkowania produktów i wpływają na wyższy poziom produkcji, zgodną z aktualnymi standardami. Nalewarki bardzo łatwo dopasowują się do danego pojemnika i konsystencji nalewanego produktu. Dzięki zaawansowanemu panelowi zarządzania obsługa urządzenia jest mało skomplikowana, tak jak jej konserwacja.

  Zapraszamy do licencjonowanego producenta oferującego maszyny rozlewnicze. Zmontujemy dla Twojego zakładu profesjonalną linię rozlewniczą zaopatrzoną w urządzenia o najwyższej jakości. Naszym celem jest podwyższenie potencjału Twojego zakładu. Witajcie w sklepie innowacyjnych rozwiązań technologicznych.


  NALEWARKI ULTRAPAK

  Data dodania: 17 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Manometry - XDrive »

  Wysokiej klasy sondy hydroakustyczne, niezawodne w działaniu manometry membranowe i dziesiątki innych kategorii urządzeń pomiarowych do zastosowań przemysłowych, znajdziesz w ofercie firmy XDrive. Przedsiębiorstwo zapewnia profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze sprzętu idealnie dopasowanego do potrzeb każdego klienta.
  Zapoznaj się z długą listą nowoczesnej automatyki przemysłowej wchodzącej w skład oferty przedsiębiorstwa Xdrive i zamów sprzęt potrzeby w prowadzonej przez Ciebie działalności. Firma sprzedaje czujniki poziomu, różne rodzaje manometrów, skuteczne w działaniu separatory membranowe i wiele innych urządzeń podobnego typu.

  Data dodania: 17 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Najwyższej jakości szafa sterownicza »

  Przedsiębiorstwo JS INTEGRAL działa na rynku od lat osiemdziesiątych XX wieku. Od roku 1992 zmieniła swój profil z branży elektroinstalacyjnej na produkcję szaf i metalowych obudów a także rozszerzyła swoją działalność o inne usługi. W propozycji naszego przedsiębiorstwa znajdują się szafy sterownicze, pulpit sterowniczy do różnego typu maszyn i urządzeń, a także złącza kablowo-pomiarowe oraz skrzynki zaciskowe. Realizujemy malowanie proszkowe i również obróbkę plastyczną metali. Nasza spółka produkuje specjalne obudowy z metalu używane w górnictwie a także budownictwie przemysłowym a oprócz tego mieszkaniowym. Lokal naszej firmy znajduje się w Zielonej Górze. Znaleźć nas można również na Facebooku. W razie pytań a także wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 23 11 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Automatyka

Automatyka - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: