Strony związane z hasłem 'monitoring':

Sortuj po:

 • Monitorowanie pojazdów SAT-DOG »

  System zdalnego nadzoru pojazdów, zwany SAT-DOG, to możliwość monitoringu własnej floty pojazdów i nadzorowania ich przez 24 godziny na dobę. System pozwala zebrać niezbędne informacje i dane, które następnie zobrazowane są na stronie internetowej. Urządzenie pozwala zlokalizować miejsce położenia pojazdu, a także kluczowe informacje o samochodzie, pomiary oraz czujniki alarmowe.

  Dzięki systemowi, który pozwala natychmiastowo dowiedzieć się o konkretnym położeniu swojej floty pojazdów, można zarządzać nimi bez wychodzenia z domu. To także istotna kwestia bezpieczeństwa. System SAT-DOG został opracowany i wyprodukowany przez firmę DEST, która reaguje na potrzeby klientów, dostarczając wciąż nowych, lepszych rozwiązań.

  Terminal SAT-DOG, który umożliwia lokalizację pojazdów, rejestruje je na podstawie wybranych ustawień, mianowicie na podstawie startu silnika, zatrzymania silnika, co określony czas lub pokonany dystans, a także co zmianę wektora ruchu. Posiadając wiele pojazdów można bez problemu pogrupować je odpowiednio w systemie, dzięki czemu monitoring wskaże tylko te wybrane. Ponadto w historii zapisuje się również każda poszczególna lokalizacja, w której zarejestrowano pojazdy.

  Innowacyjne urządzenie pozwala monitorować swoje pojazdy również pod kątem ilości paliwa w baku lub ilości paliwa zatankowanego przez kierowcę. System posiada klasę 10, co oznacza, że wskazuje on na liczbę dokładną, co do 10%. Firma oferuje także możliwość zamontowania sondy paliwa w baku, dzięki czemu będzie można dokładniej i precyzyjniej odczytać dane dotyczące paliwa.

  Zachęcamy do zapoznania się z systemem monitorowania pojazdów SAT-DOG, a także do odwiedzenia oficjalnej strony producenta, na której znajdują się szczegółowe informacje o urządzeniu.

  Data dodania: 27 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring GPS samochodu »

  Kontrola tak naprawdę jest nadzwyczaj dobra. Bowiem w ten sposób człowiek nie da się wykorzystać. Niestety nie można wszelkiemu uwierzyć, zaś już zwłaszcza w momencie, gdy w grę wchodzi biznes. Z gwarancją z tegoż sprawę zdaje sobie każdy biznesmen. Ewidentnie należy kontrolować pracowników, a już w szczególności takich, jakich praca odbywa się poza siedzibą działalności. Chodzi tutaj przede wszystkim o kierowców. Na pewno Monitoring GPS samochodu łatwo i szybko zezwoli skontrolować, czy pracownik jest w tymże miejscu w którym powinien. Poza owym prócz lokalizacji niezależnie od dnia i pory mogą również Państwo nadzorować prędkość, ustalić trasę i postoje, posiadać dostęp do historii z około 90 dni oraz mnóstwo kolejnych. Zalecamy nabyć taki system w sprawdzonej oraz kompetentnej firmie którą znajdą Państwo wchodząc na: gpslokalizator. pl.

  Data dodania: 24 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa domofonów Częstochowa »

  Nowatorskie rozwiązania techniczne pozostały skonstruowane nie zaledwie przeto, aby pomagać w różnego rodzaju obowiązkach. Mianowicie posiadają one jeszcze zagwarantować coś co jest fundamentem do tego, iżby poprawnie działać pod względem fizycznym plus psychicznym. Tym jest bezpieczeństwo. Z rzetelnością poczucia bezpieczeństwa nie może braknąć we własnym domu. W mediach tyle się słyszy o kradzieżach, czy poniekąd morderstwach w wyniku włamania. Każdy człowiek winien zrealizować jak najwięcej w kierunku tego, ażeby nie zezwolić do takich sytuacji. Tutaj na pewno monitoring Częstochowa jest najlepszym wyjściem. Dzięki niemu błyskawicznie będzie można zareagować oraz uniknąć niebezpieczeństwa. Taki monitoring zamontuje lub zmodernizuje już funkcjonujący firma F. H. U. Fotmar Brzęczek Marcin. Działa ona już od 2007 roku. Każdego dnia służy ona znakomitej klasy usługami, fachowym doradztwem, a ponadto wsparciem technicznym na największym stopniu. Wszystko jest wykonane niezmiernie rzetelnie i przy tym ma sporo atutów estetycznych.

  Data dodania: 11 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring lublin »

  Człowiek od zawsze zmierzał do szczęścia. Poniektórzy uważają, iż to co daje im szczęście to talizmany bądź różne znaki, drudzy po prostu w nie nie wierzą, tylko uważają za standardową normę. Dobre emocje uzyskujemy tylko dzięki byciu szczęśliwym. Żeby jemu pomóc musimy zagwarantować sobie odpowiednie zdrowie, znaleźć pracę by móc pracować także żyć, a także zadbać o własne plus bliskich bezpieczeństwo. W owym ostatnim przydatny może ujawnić się monitoring lubelskie, jaki proponuje firma Safe System. Zajmują się kompleksowymi usługami w zakresie monitoringu CCTV, systemów alarmowych, sieci komputerowych, i także telewizji przemysłowej. Toż właśnie dzięki nim znów poczujesz się bezpiecznie. Propozycja dotyczy nie tylko domów, ale również wszelkiego rodzaju ośrodków publicznych. Firma specjalizuje się w ochronie technicznej, przez elektroniczne systemy zabezpieczeń. Ochrona Państwa własności, lecz też mienia publicznego toż jej priorytet. Zapraszamy Państwa do kontaktu mailowego bądź telefonicznego, a więcej informacji na stornie internetowej.

  Data dodania: 12 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring kościerzyna »

  Bezpieczeństwo powinno być nadrzędną sprawą, która na pewno nie może podlegać rozmowie. Jest to obowiązek poszczególnej grupy społecznej, zaś już zwłaszcza rządzących. Ludzie muszą czuć bezpiecznie we swoim państwie, czy regionie. Nowoczesna technika także zapewnia w tejże kwestii multum możliwości. Zdecydowanie niezmiernie ważny jest monitoring kościerzyna, ponieważ jego zasięg jest niezmiernie ogromny plus spośród jednego miejsca można obserwować ogromny obszar. To umożliwia na szybką reakcję w razie jakiegokolwiek niebezpieczeństwa. Poza owym zarejestrowany obraz może być doskonałym dowodem w określonej sytuacji i dochodzeniu sprawiedliwości, bądź zadośćuczynienia. Jak widać potrzeba jest zastosować ten monitoring. Serdecznie zapraszamy zatem do zastosowania z oferty Costerina IT. Jest toż niezmiernie dobry partner biznesowy specjalizujący się w elektronicznych. W swojej ofercie posiada właśnie monitoring, lecz i nie jedynie. Mianowicie są tam jeszcze: alarmy, oświetlenie domofony ale także wiele rozmaitych. Na stronie internetowej: it. costerina. pl zamieszczono zdecydowanie więcej informacji.

  Data dodania: 25 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • E-sklep - monitoring i systemy alarmowe »

  Na świecie jest nas naprawdę bardzo wielu. Każdy z nas jest inny, każdy jest unikalny. Istnieje wiele ras. Są ludzie wysocy i niscy, grubi i chudzi, ciemnoskórzy i o bladej karnacji. Każdy z nas chce być bezpieczny i czuć się w swoim domu komfortowo. Dlatego właśnie zasadnym jest instalacja kamery HD-TVI, bo bez niej ani rusz. Ludzie chcą być chronieni i systemy alarmowe im w tym pomagają. Taka kamera HD-TVI nie kosztuje przecież majątku. Trzeba się zdecydować i po prostu, niezależnie od innych czynników, sprawić, że monitoring będzie naszym priorytetem. Warto to zrobić choćby dziś.

  Data dodania: 16 04 2019 · szczegóły wpisu »