Strony związane z hasłem 'protezy kończyn dolnych':

Sortuj po:

 • Protezy kończyn dolnych »

  Protezy kończyn dolnych, w tym protezy uda i kończyn górnych, protezy kosmetyczne, protezy po wyłuszczeniu w stawie - to główne obszary działalności firmy Orto-Pes. Posiada ona pracownię protetyczno-ortopedyczną, gdzie poza protezami, wykonywane są także ortezy, gorsety korekcyjne i indywidualne wkładki ortopedyczne. Zaopatrzenie dostępne jest w różnych pułapach cenowych. Ważną informacją dla pacjentów po amputacji jest możliwość skorzystania z dofinansowania protez w ramach umowy z NFZ.

  Siedziba firmy znajduje się na ulicy Grabiszyńskiej 241H we Wrocławiu. Mieści się tam także sklep ortopedyczny, w którym oferowane są m. in. kule, wózki inwalidzkie, materace odleżynowe, czy ciśnieniomierze. Zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście oraz zachęcamy do poznania szczegółów na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 09 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Po amputacji »

  Po Amputacji to program dedykowany osobom, u których konieczna była amputacja kończyny. Zakłada on wielopłaszczyznowe wsparcie w wielu obszarach powrotu do sprawności. Uczestnicy programu stają się beneficjentami Fundacji Moc Pomocy, która wspiera ich w pozyskaniu funduszy na zakup protezy. Ponadto mogą uczestniczyć w specjalnych turnusach rehabilitacyjnych, przygotowujących do zaprotezowania, bądź których celem jest nauka chodu z protezą. Program tworzy zespół specjalistów z wielu dziedzin. Szczegóły na stronie www.poamputacji.pl

  Data dodania: 27 10 2020 · szczegóły wpisu »