Strony związane z hasłem 'usługi':

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Adwokat - Dąbrowa Górnicza »

  Kancelaria adwokacka jest prowadzona przez adwokata, który posiada bogate doświadczenie zawodowe prawnicze zdobyte w trakcie zatrudnienia w organach wymiaru sprawiedliwości. Nie boi się on wyzwań i prowadzenia trudnych i skomplikowanych procesów karnych bądź cywilnych, czy też innych. Nawet najbardziej skomplikowane sprawy są możliwe do korzystnego rozstrzygnięcia pod warunkiem rzetelnego do nich podejścia. Co gwarantuje przy świadczeniu usług prawnych kancelaria w Dąbrowie Górniczej.
  Adwokat praktykuje w wielu dziedzinach powszechnie obowiązującego prawa jak:
  - prawo cywilne,
  - prawo pracy,
  - prawo rodzinne,
  - prawo gospodarcze,
  - prawo karne,
  - prawo karnoskarbowe
  - prawo umów,
  - prawo odszkodowań,
  - prawo ubezpieczeń społecznych.
  Powyższe wskazane doświadczenie adwokata jest gwarancją odnoszonych sukcesów. Miarą których jest grupa zadowolonych klientów.
  Biura kancelarii adwokackiej są położone w miastach: Dąbrowa Górnicza i Jastrzębie-Zdrój.
  Adwokat - Dąbrowa Górnicza - odpowie na wszystkie twoje pytania udzielając ci porady prawnej lub sporządzając opinię prawną. W razie potrzeby wskaże zaś co możesz zrobić w aktualnej sytuacji prawnej. Pomoc prawna zostanie udzielona w przystępny sposób z zachowaniem najwyższych standardów w szczególności z poszanowaniem tajemnicy adwokackiej. Inaczej niż porady prawne udzielane on - line czy też przez prawników nie będących adwokatami lub radcami prawnymi. W naszym przypadku nikt nie dowie się nawet o fakcie obecności w siedzibie kancelarii. Zapraszamy i do zobaczenia w biurach kancelarii.

  Data dodania: 23 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna ochrona katodowa »

  Firma Koreko realizuje usługi z dziedziny zabezpieczania podziemnych konstrukcji stalowych, ochrony elektrochemicznej stacji paliw a oprócz tego podziemnych zbiorników produktów ropopochodnych a także proponuje działania jakimi jest kompleksowa ochrona katodowa stalowych rurociągów a oprócz tego innych obiektów stykających się z agresywnymi elektrolitami. Koreko oferuje przeprowadzenie wszelkich prac związanych z oceną zagrożenia korozyjnego, skompletowaniem oraz montażem a także rozruchem urządzeń specjalistycznych i również czuwa nad serwisem i nadzoruje ich eksploatację. Ochrona elektrochemiczna, w tym ochrona katodowa, realizowana przez Koreko z pomocą doskonałej klasy sprzętu, daje pewność całkowitego zabezpieczenia powierzchni zewnętrznych zbiorników i rurociągów podziemnych przed procesem korozji, często przedłużając czas ich działania.

  Data dodania: 20 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Prawo karne Zakopane - magdalenadorula.pl »

  Kancelaria adwokacka Magdalena Dorula zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Jeżeli jest Wam potrzebny doświadczony mecenas, który doskonale zna się na prawie, to śmiało możecie na mnie liczyć. Współpracuje z klientami indywidualnymi, jak i z klientami biznesowymi, którzy zawsze mogą liczyć na moją fachową wiedzę i doradztwo. Niezwykle chętnie nawiązuje współpracę długoterminową, jak i zajmuje się jednorazowym doradztwem w mniej ważnych sprawach. Jako prawnik Zakopane zapewniam Was, że jestem osobą konsekwentną w postępowaniu i zawsze będę walczyła o osiągnięcie jak najbardziej korzystnego wyroku dla Was. Zajmuje się takimi sprawami, jak prawo karne, prawo cywilne, rodzinne, prawo pracy, administracyjne, gospodarcze. Zapraszam na konsultację w mojej kancelarii, dzięki czemu będę mogła poznać Waszą sprawę i oczekiwania. Mam nadzieje, że będziecie zadowoleni ze współpracy ze mną.

  Data dodania: 30 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Zabezpieczenia pożarowe mazowieckie »

  Fire Company to przedsiębiorstwo mające wieloletnie doświadczenie dotyczące ochrony przeciwpożarowej. Stosuje innowacyjne techniki spełniające wysokie normy a oprócz tego standardy. Zrzesza dobrych specjalistów z branży czym zdobyła zaufanie klientów i prestiż. O ich wysokiej jakości usług świadczy rzetelna a także terminowa dokonanie powierzonych zadań. W propozycji firmy znajdziemy projekty instalacji ppoż, montowanie a także konserwację systemów przeciwpożarowych, przeglądy instalacji ppoż a oprócz tego przeprowadzanie kontroli. Zapewniają złożoność realizowanych usług i również gwarantują bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami. Wyróżnia ich kompetencja a także dbałość o klienta. Dostępna 24 godziny na dobę informacja telefoniczna pozwala błyskawicznie reagować technikom na wszelkiego rodzaju sygnały alarmowe. Na stronie www. firecompany. pl dostępna jest wystawa projektów, informacje są udzielane pod numerem (+48) 22 858-20-22 w godz. 8. 00-16. 00

  Data dodania: 16 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna obróbka cieplna »

  Przedsiębiorstwo Convi-Serwis to spółka o bardzo szerokim zakresie usług związana z udoskonaleniem technologi w sektorze przemysłowym. Nasza spółka to montaż maszyn a także urządzeń a oprócz tego szereg innych usług takich jak ciągłe udoskonalanie transportu materiałów sypkich czy też budowa przenośników dla ciężkich materiałów. Zajmujemy się również automatyką przemysłową, usługami produkcyjnymi tj. obróbka cieplna a także obróbka mechaniczna. W naszej ofercie znajdą Państwo najlepszej klasy części zamienne do różnego typu maszyn a oprócz tego urządzeń. Co więcej polecamy nasze konstrukcje metalowe, które objęte są certyfikatem wysokiej klasy a także bezpieczeństwa. Nasza firma cechuje się maksymalnym profesjonalizmem. W naszych szeregach znajdują się wybitni inżynierowie, którzy gwarantują Państwu najwyższą jakość wykonywanych usług na rynku.

  Data dodania: 14 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Toruń cennik »

  Biuro rachunkowe Poltax to stabilnie rozwijająca się firma, która wspiera wielu lokalnych przedsiębiorców. nasza drużyna składa się z wykwalifikowanych i rozeznanych specjalistów w dziedzinie finansów i księgowości. To właśnie doskonałe umiejętności i znajomość nowoczesnych rozwiązań księgowych, sprawia, że potrafimy współpracować z Klientami z różnorodnych branż i z korzyścią rozliczać ich firmy. Prowadzone przez naszą firmę usługi rachunkowe to gwarancja stabilnego rozwoju Twojej firmy.

  Biuro rachunkowe Poltax świadczy kompleksowe usługi finansowe, takie jak obsługa pełnej księgowości dla małych i dużych firm. Oddając nam rozliczanie swoich przychodów i wydatków, będziesz mieć większą kontrolę nad rozwojem swojego biznesu. Przygotowywane przez nas raporty finansowe umożliwią Tobie podejmowanie dojrzałych i rzeczowych decyzji.

  Firma Poltax pomaga także Klientom przy zakładaniu firmy. Pomożemy Tobie na etapie wypełniania właściwych dokumentów. Razem wybierzemy odpowiedni sposób rozliczeń podatkowych. Oferujemy również praktyczne programy do monitorowania finansów firmy, przez które zrozumiesz rozliczenia podatkowe.

  Dla nas najważniejsza jest przejrzystość działań i wykonywanie zleceń na czas. Wszystkie usługi świadczymy w oparciu o bogatą wiedzę o obowiązujących przepisach prawa i bogate doświadczenie w współpracy z różnorodnymi firmami. Nowatorskie programy księgowe umożliwiają nam prawidłowo rozliczać Twoje rachunki i dokładniej analizować sposób prowadzenia biznesu. Z nami Twoja firma będzie bezpieczna.

  Data dodania: 22 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Obliczanie powierzchni użytkowej »

  Jeżeli coś robi się z pasją to zawsze będzie to na najwyższym poziomie. Niewątpliwie każde zainteresowanie należy cały czas rozwijać. Jest to potrzebne po to, ażeby nie zaprzepaścić tak cennego talentu. Co ważne służy on nie raptem nam, ale również innym. Toteż szczególnie gorąco polecamy skorzystać z usług GeoFort. Tam zyskają Państwo najtańsze usługi geodezyjne, jakie są realizowane z niezwykłą rzetelnością oraz dokładnością. Firma wyróżnia się wielkim profesjonalizmem, gdzie podstawowymi celami są między innymi: wysoka jakość tudzież realizowanie oczekiwań każdego klienta. Co ważne zespół GeoFort to przede wszystkim doświadczeni geodeci z olbrzymią wiedzą, a także z wieloletnią praktyką. Należałoby zaznaczyć, że firmę wspiera geodeta Henryk Błaszczyk, który posiada imponującą praktykę. Nadto GeoFort posługuje się profesjonalnym sprzętem firmy Trimble, który wsparty jest na innowacyjnych rozwiązaniach. GeoFort świadczy takie usługi jak: podział nieruchomości, mapy do celów prawnych albo projektowych, niestandardowe pomiary geodezyjne tudzież wiele innych. Gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 25 09 2017 · szczegóły wpisu »
 • Cnc kraków »

  Rozwijanie się jest wyjątkowo istotne. Bowiem dzięki niemu człowiek może się kształtować ku lepszemu plus nie zaniedbuje własnych obowiązków, tudzież także pasji. Chyba przekonał się o tymże wszelaki z nas, tudzież już szczególnie właściciele firmy. Bez najdrobniejszych wątpliwości klienci chętniej czerpią z oferty działalności, która stawia na rozwój, podąża za trendami, zaś także stwarza nowe. Niewątpliwie elastyczność jest nadzwyczaj doceniana. Toteż ogromnie serdecznie proponujemy zaczerpnąć z oferty krakowskiej działalności Kudu. Zajmuje się ona sprzedażą, wynajmem oraz montażem różnego rodzaju namiotów i hal namiotowych, tudzież dodatkowo organizacją imprez. Chociaż to nie jest wszystko. Otóż działalność świadczy również usługi cnc, słowem cięcie plazmą, cięcie gazowe, cięcie laserem. Skądinąd wkrótce będzie dostępne również Waterjet, czyli cięcie materiałów przy zastosowaniu strumienia wodnego. Wszystko przeprowadzane jest z dużą precyzją, a przy tym nie zabiera dużo czasu. Niezmiernie gorąco namawiamy do skorzystania z oferty. Więcej informacji zamieszczono na: krakowcnc. pl.

  Data dodania: 03 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Tłoczenie dvd kompleksowa obsługa »

  W 1982 roku premierę miała płyta kompaktowa. Współcześnie bardzo z trudem wyobrazić nam sobie czasy sprzed jej powstania, sprzed cyfrowej rewolucji, która przyniosła ze sobą szereg nowych możliwości. Przedsiębiorstwo Digirec te możliwości płyty kompaktowej przybliża obecnie jeszcze bardziej. Materiały szkoleniowe, oferty sprzedażowe dla kontrahentów, klientów czy współpracowników, plany marketingowe- wszystko to możesz mieć bezpiecznie oraz sposób kompetentny nagrane na własnej płycie DVD-R czy też CD-R. Oferujemy zupełnie kompleksową usługę, indywidualne nastawienie do klienta i jego pomysłów i również nowatorskie a oprócz tego ciekawe spojrzenie. W Digirec zapewniamy płyty we wszystkich formatach oraz w najlepszej klasy. Na dodatek nasz zespół graficzny może zaprojektować artykuł zgodnie z oczekiwaniami. Oferujemy także usługi w zakresie wykonywania poligrafii, i również pakowania a także foliowania. Z nami stworzysz produkt, który będzie wizytówką Twojej firmy.

  Data dodania: 26 03 2022 · szczegóły wpisu »
 • Transport krajowy »

  Firma TKU Transport to rzetelna, funkcjonująca od kilkunastu lat firma realizująca usługi transportowe. Doświadczenie, które w tym czasie osiągnęliśmy pozwala nam na fachowy załadunek, przewóz i rozładunek materiałów na obszarze kraju. Transport krajowy realizujemy pojazdami samochodowymi, które pozwalają na przewożenie ładunków w zakresie 3, 5 - 24 t. Nasze samochody są sprawne technicznie a oprócz tego zupełnie ubezpieczone, a nasi pracownicy to doświadczeni kierowcy drogowi z niemałym doświadczeniem. Powierzone nam przez klientów materiały transportowe zabezpieczamy a oprócz tego traktujemy delikatnie, tak ażeby w nienaruszonym stanie dotarły do docelowego miejsca podróży. Gwarantujemy terminowość dostaw i również wysoki poziom obsługi. Postaramy się aby współpraca z nami była dla Państwa całkowicie satysfakcjonująca. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu konsultacji potrzeb transportowych Państwa przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 25 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka laserowa blach »

  Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę w tego ile osób w Polsce ma duży problem z gięciem metali, dlatego też powstała nasza firma, aby ułatwić Państwu to zagadnienie. Proponujemy profesjonalne gięcie cnc na terenie całego kraju a także za granicą. Dzięki temu nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie podjąć się nie tylko standardowych prac, lecz również bardzo nietypowych zleceń. Możemy poszczycić się olbrzymim doświadczeniem i również to nie tylko wśród dużych przedsiębiorstw korporacyjnych, ale również między niewielkich lokalnych przedsiębiorców. Realizujemy gięcie CNC detali za pomocą nowoczesnej prasy krawędziowej. Zawsze staramy się zaspokoić oczekiwania naszych klientów, dlatego też udało nam się opracować wysoką pozycję na rynku. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo dowiedzieć się nieco więcej o naszej firmie a także ściśle zaznajomić się z pełną ofertą usług.

  Data dodania: 13 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Stypy Bydgoszcz »

  Poszukujesz idealnego miejsca na Twoją imprezę weselną w województwie kuj-pom? Hotel Tryszczyn zaprasza do zaznajomienia się z propozycją. Realizujemy fachowe usługi w zakresie organizacji ślubu oraz przyjęcia weselnego. Możemy wygodnie, spokojnie zmieścić 150 gości - do dyspozycji mamy przestronne i również klimatyzowane sale, które na przyjęcie zostaną przygotowane zgodnie z Państwa sugestiami, możemy zaoferować stoły prostokątne i również okrągłe ustawione w dowolny sposób. Do dyspozycji gości pozostawimy również taras a oprócz tego, jeżeli zaplanujecie państwo taką atrakcję, miejsce na grilla. Dla gości weselnych mamy przygotowaną specjalną ofertę noclegową, udostępniamy 51 pokoi hotelowych, w których będzie można odpocząć po tej wyjątkowej zabawie. O ile chcecie mieć pewność, że wasze przyjęcie weselne będzie dopięte na ostatni guzik zgłoście się do nas - nad całą oprawą wesela czuwa nasz doradca ślubny, który jest do Państwa dyspozycji zarówno w trakcie przygotowań jak i przyjęcia.

  Data dodania: 09 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie kasztanowców »

  Pan Andrzej Panfil przedstawia swój zakład dezynfekcji, dezynsekcji a oprócz tego deratyzacji, który powstał w Inowrocławiu dwie dekady temu i z powodzeniem działa do chwili obecnej. Z wyjątkiem znacznego doświadczenia jesteśmy więc w stanie zaproponować Państwu w najwyższym stopniu nowoczesne formy odkażania obiektów przemysłowych. Nasze metody są naprawdę skuteczne, ponieważ posiadamy sporą niezbędną wiedzę kwalifikującą do wykonywania wspomnianych działań odkażających. Nasze działania pozwolą zwalczyć owady wszelkich typów, tak latających jak oraz biegających. Prowadzimy również szeroko pojęte odkażanie od szkodliwych drobnoustrojów, wirusów, bakterii, grzybów, które mają bardzo negatywny wpływ na zdrowie człowieka a także zwierząt gospodarskich. Rewelacyjną ofertą dla rolników jest na przykład gazowanie zboża. Nasze ozonowanie obiektów jest skuteczne oraz trwałe.

  Data dodania: 10 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny wywóz śmieci rumia »

  Namawiamy do skorzystania z sposobności zamówienia pojemników czy też worków przez internet. Już teraz odwiedźcie naszą stronę, gdzie możecie dokonać całego zamówienia. Co do jednego zadbajmy o środowisko oraz sprawmy, że wszystkie Wasze nieczystości zostaną poddane recyklingowi lub zostaną wywiezione w odpowiednie zresztą miejsce. Jako przedsiębiorstwo z wieloletnim stażem proponujemy Wam trwałe a także wytrzymałe worki na gruz Big Bag a także specjalne kontenery. Dbamy o jak najlepszą jakość naszych usług, wobec tego nasze pojemniki przed każdorazowym wypożyczeniem są porządnie odkażone. Wszystko przywozimy pod wskazany przez Was adres i również wszystko odbierają nasi pracownicy, którzy zjawiają się w wyznaczonym wpierw terminie. Nasze specjalne worki docierają do Was zapakowane w hermetyczne opakowanie. Zapewniamy Wam najwyższą klasę świadczonych usług.

  Data dodania: 25 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Twdlog.pl | Organizacja przewozów do Szwajcarii »

  Świat się rozwija, rozwija się też wszystko co na nim jest a oprócz tego dotyczy to też gospodarki, a system ekonomiczny (w tym nasza firma), ażeby nieco funkcjonowała musi funkcjonować na sporą, międzynarodową a oprócz tego kontynentalną skalę, nie da się myśleć o tak dalekich horyzontach bez transportu nie wypada chociaż wytwarzać wszystkiego samemu, transport to specjalność firmy TWD. Nie ma znaczenia z jakim Europejskim krajem będziemy kooperować, bo ta przedsiębiorstwo pozwala na transport do Szwajcarii, Niemiec, Chorwacji, Włoch, Austrii a także innych. Obawiasz się, że musisz przetransportować za dużo? To nie problem przewieziemy do 20 czterech ton, w mgnieniu oka, z pomocą w formalnościach, sprawnie oraz pod stałą obserwacją. Transport Polska-Szwajcaria to nasza specjalizacja, bo mamy tam szerokie kontakty w agencjach celnych itd..

  Data dodania: 16 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Www.jt.com.pl : usługi produkcji »

  O ile szukacie wysokiej klasy wyposażenia do swojego sklepu, czy nawet do swojej restauracji, to śmiało możecie liczyć na nasze przedsiębiorstwo. Naszą misją jest zagwarantowanie Wam jedynie dobrych a oprócz tego wysokiej klasy sprzętów, które są bezproblemowe oraz w głównej mierze bezpieczne w użytkowaniu. Polecamy Wam metalowe regały sklepowe o różnorakich wymiarach, które doskonale sprawdzą się lecz również w sklepach, czy też w wielkich hipermarketach, lecz również na stacjach benzynowych. Nie zapominamy również o hotelach, ośrodkach SPA, restauracjach, kawiarniach, które mogą u nas zamówić stoły, krzesła, meble kuchenne, umeblowanie na zaplecza. Wyposażamy również takie miejsca, jak archiwa, bądź galerie, które otrzymają u nas wysokiej klasy meble chociażby do przechowywania wszystkich dokumentów. Wszystkim firmom proponujemy nowoczesne rozwiązania.

  Data dodania: 29 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczne kruszenie betonu »

  Nasze przedsiębiorstwo działa na rynku już od przeszło 10 lat. Zajmujemy się kruszeniem różnych materiałów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, chociażby z powodu gatunku, czy ilości materiału do skruszenia. Kruszenie asfaltu nie zawsze można wykonać samemu z powodu braku odpowiednich urządzeń. Wtedy z pomocą przychodzimy my. Jesteśmy już wyspecjalizowani w tego gatunku zadaniach. Posiadamy konieczny sprzęt i umiejętności. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, którzy wiedzą, jak podejść do zadania bezpiecznie a oprócz tego efektywnie. Pomożemy również wtedy, gdy niezbędne jest kruszenie gruzu. Działamy na terenie całego kraju. Zależy nam na terminowym wykonaniu każdego zlecenia. Stawiamy w następstwie tego a oprócz tego na bezpieczeństwo i również na terminowość. Dzięki nam natychmiast dużo prac wyburzeniowych zakończyło się terminowo i bez problemów.

  Data dodania: 27 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Lakierowanie proszkowe »

  Przedsiębiorstwo wielobranżowe pod nazwą CHATE jest w stanie zadowolić naprawdę różnorakie potrzeby a także wymagania swoich klientów. Od szeroko rozumianej obróbki metali tj. w szczególności: obróbka plastyczna blach, usługi z dziedziny ślusarstwa po za tym czyścimy oraz odtłuszczamy metale, żeby były poprawnie przygotowane do dalszych prac jakie będą na nich wykonywane. Tak umyte a także obrobione elementy należałoby ochronić przed szkodliwym i również niszczącym wpływem czynników, które wywołują korozję. Otóż to to też bez zbytnich kosztów i również profesjonalnie zrobimy poprzez przykładowo: chromianowanie a oprócz tego malowanie antykorozyjne. Metalizacja natryskowa naszego autorstwa ma równie bez liku istotnych dla ostatecznego przeznaczenia danej części zalet. Lakierujemy na skalę przemysłową dwiema elementarnymi metodami proszkową oraz na mokro.

  Data dodania: 20 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Rzetelna obsługa celna mazowieckie »

  Agencja celna OLMAX funkcjonuje w branży od 1996 roku oraz zajmuje się usługami dotyczącymi obrotu towarami zagranicznymi. Nasi fachowcy mają wieloletnie doświadczenie a oprócz tego dużą wiedzę i również do każdego z klientów podchodzą w sposób indywidualny. Proponujemy państwu dobre warunki na przestrzeni obrotu towarami spoza Unii Europejskiej m.in. dokonywanie odpraw celnych, przygotowanie niezbędnych dokumentów, a także w krajach Unii Europejskiej na przykład obsługa prawna deklaracji Intrastat oraz sporządzanie deklaracji statystycznych. Główna siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Pruszkowie. Druga filia firmy mieści się na w Woli Rębkowskiej. W razie pytań oraz wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 17 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Dom Pogrzebowy mazowieckie »

  Dom Pogrzebowy Godar gwarantuje wszystkim swoim kontrahentom kompleksową pomoc podczas organizowania uroczystości pogrzebowych. Dla naszych klientów organizujemy transport Zmarłego z domu, ze szpitala, z domu opieki. Trudnimy się również organizowaniem transportu spoza granic naszego kraju, za sprawą czego nie będziecie musieli się niczym martwić. Posiadamy własną kaplicę, za sprawą czego jesteśmy w stanie zorganizować uroczystości u nas, w różnorakich obrządkach. To nie stanowi dla nas problemu. Do naszych usług zalicza się także przygotowanie Zmarłego do ceremonii, w tym odpowiednie ubrania a oprócz tego kosmetykę. W naszej ofercie znajdziecie także znaczny wybór trumien i również urn, gdyż na życzenie organizujemy również pogrzeb kremacyjny. Oprócz tego jesteśmy w stanie również zagwarantować oprawę muzyczną, kwiaty a oprócz tego inne. Zawsze zorganizujemy niedrogi pogrzeb.

  Data dodania: 27 10 2018 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »