Akcesoria GSM Podkategoria: Akcesoria GSM

Sortuj po:

 • Monitorowanie pojazdów SAT-DOG »

  System zdalnego nadzoru pojazdów, zwany SAT-DOG, to możliwość monitoringu własnej floty pojazdów i nadzorowania ich przez 24 godziny na dobę. System pozwala zebrać niezbędne informacje i dane, które następnie zobrazowane są na stronie internetowej. Urządzenie pozwala zlokalizować miejsce położenia pojazdu, a także kluczowe informacje o samochodzie, pomiary oraz czujniki alarmowe.

  Dzięki systemowi, który pozwala natychmiastowo dowiedzieć się o konkretnym położeniu swojej floty pojazdów, można zarządzać nimi bez wychodzenia z domu. To także istotna kwestia bezpieczeństwa. System SAT-DOG został opracowany i wyprodukowany przez firmę DEST, która reaguje na potrzeby klientów, dostarczając wciąż nowych, lepszych rozwiązań.

  Terminal SAT-DOG, który umożliwia lokalizację pojazdów, rejestruje je na podstawie wybranych ustawień, mianowicie na podstawie startu silnika, zatrzymania silnika, co określony czas lub pokonany dystans, a także co zmianę wektora ruchu. Posiadając wiele pojazdów można bez problemu pogrupować je odpowiednio w systemie, dzięki czemu monitoring wskaże tylko te wybrane. Ponadto w historii zapisuje się również każda poszczególna lokalizacja, w której zarejestrowano pojazdy.

  Innowacyjne urządzenie pozwala monitorować swoje pojazdy również pod kątem ilości paliwa w baku lub ilości paliwa zatankowanego przez kierowcę. System posiada klasę 10, co oznacza, że wskazuje on na liczbę dokładną, co do 10%. Firma oferuje także możliwość zamontowania sondy paliwa w baku, dzięki czemu będzie można dokładniej i precyzyjniej odczytać dane dotyczące paliwa.

  Zachęcamy do zapoznania się z systemem monitorowania pojazdów SAT-DOG, a także do odwiedzenia oficjalnej strony producenta, na której znajdują się szczegółowe informacje o urządzeniu.

  Data dodania: 27 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria GSM »

  Technologia jest dyscypliną, która niewątpliwie opanowała współczesną rzeczywistością. Tak rzeczywiście cała nowoczesność opiera się przede wszystkim na niej. Dodatkowo dokonała ona rewolucji kulturowej. Widać toż poniekąd w owym, że ludzie mogą się ze sobą porozumiewać nie bacząc na odległość tudzież co znaczące ów kontakt jest niezwykle natychmiastowy. Szczególnie dzieje się toż za kwestią netu. Prócz telefonów posiadamy zatrzęsienie urządzeń, jakie zapewniają komunikację na odległość. Choć o takowe narzędzia komunikacyjne należy dbać, a jeszcze je w pewien sposób doskonalić. Bez najmniejszych wątpliwości akcesoria GSM w owym są najodpowiedniejsze. Należą do nich między innymi: baterie, słuchawki, kable, ładowarki oraz mnóstwo kolejnych. Co znaczące, żeby je nabyć to wcale nie ma najdrobniejszej potrzeby na toż, ażeby gdzieś iść. Starczy wejść na stronę internetową: 4gsm. pl. Tam odnajdą Państwo zatrzęsienie tegoż rodzaju produktów, które są najdoskonalszej klasy, a cena nie jest wygórowana. Nadto akcesoria zostały rzetelnie przedstawione. Na pewno należałoby z tego skorzystać.

  Data dodania: 10 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Etui Samsung Galaxy A5 2017 na strefatelefonu.pl »

  Bez względu na to, której marki telefon posiadamy na stronie sklepu internetowego znajdującego się pod adresem https://strefatelefonu. pl/, każdy znajdzie to czego poszukuje. Szukanie jest procesem szalenie prostym, gdyż kategorie zostały podzielone na marki w skład których wchodzą: Samsung, Huawei, Apple, LG i inne równie znanych producentów. Dla każdej wybrane zostały konkretne modele telefonów, do których są sprzedawane dodatki. Pośród oferowanych produktów są: etui do telefonu w rozmaitych stylach i kolorach oraz dostarczające nam dobrą ochronę przed uszkodzeniami, pęknięciami i rysami na wyświetlaczu folia ochronna czy szkło hartowane świetnej jakości w niskiej cenie. Sklep zapewnia osobie zamawiającej szybką, tanią i bez problemową dostawę z opcją bezpłatnego zwrotu zamówionego produktu w ciągu czternastu dni. Dla wygody i komfortu konsumenta obsługiwana jest szybka płatność internetowa.

  Data dodania: 31 10 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Akcesoria GSM

Akcesoria GSM - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: