Gabinety lekarskie Podkategoria: Gabinety lekarskie

Sortuj po:

 • Logopeda online »

  Drodzy Rodzice! Logopeda online - mgr Katarzyna Czyżycka, serdecznie zapraszam Was i Wasze dzieci dwujęzyczne na zajęcia terapeutyczne przez internet. Zajęcia odbywają się online przy pomocy komunikatora internetowego Skype. Taka forma zajęć logopedycznych jest szczególnie polecana dla dzieci i młodzieży dwujęzycznej lub wielojęzycznej, zamieszkujących poza granicami Polski. Co więcej, terapia z logopedą przez internet jest równie skuteczna jak tradycyjne wizyta w gabinecie terapeuty. Logopeda internetowy obejmuje terapią wszystkie wady wymowy (np. jąkanie, rotacyzm, seplenienie), całkowity brak mowy oraz opóźniony rozwój mowy. Logopeda dzieci dwujęzycznych specjalizuję się także w terapii logopedycznej dzieci cierpiących na różne zaburzenia neurologiczne, np. autyzm, zespół Aspergera czy zespół Downa. Logopeda online zajmuję się także dziećmi cierpiącymi na niedosłuch. Polecam terapię z logopedą online przez Skype. Katarzyna Czyżycka - logopeda.

  Data dodania: 16 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Protetyka białystok »

  W naszym gabinecie odkrywamy sekrety profesjonalnej protetyki. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów zabiegi protetyczne wykonywane są starannie, z zachowaniem sztuki zawodu tak, by korony czy protezy zębowe służyły bezproblemowo przez wiele lat. Protetyka Białystok w naszym gabinecie wykonywana jest w technologii CAD/CAM, w naszej klinice w Białymstoku wykonujemy często Wkłady koronowe typu inlay i onlay, które świetnie sprawdzają się w przypadku dużych ubytków w zębach trzonowych i przedtrzonowych. Dzięki użyciu technologii komputerowych CAD/CAM wykonanie zabiegu jest szybsze, bezpieczniejsze i trwałe.

  Data dodania: 13 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia i psycholog w Częstochowie »

  Zdrowie psychiczne i równowaga emocjonalna stanowią podstawę satysfakcjonującego i zdrowego życia, dlatego tak ważna jest profilaktyka w tym obszarze. Zauważenie u siebie lub u kogoś bliskiego niepokojących zmian w zachowaniu lub przeżywaniu określonych sytuacji powinno być sygnałem, którego nie wolno zlekceważyć. Wizyta u specjalisty, psychologa czy psychoterapeuty może być czasami wstępem do pracy nad lepszą jakością swojego życia. Zapraszamy do centrum Mandala w Częstochowie, jest to miejsce, w którym każdy otrzyma profesjonalną pomoc i wsparcie psychologiczne, w którym pracuje wysoko wyspecjalizowana kadra psychologów i psychoterapeutów.

  Data dodania: 04 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Klinika implantologiczna »

  Implant Masters Poland to elitarne stowarzyszenie o charakterze non-profit. Wielu pacjentów odwiedzających kliniki pyta nas, jak należy dbać o implanty. Odpowiedź jest prosta: tak jak o własne. Należy je regularnie szczotkować normalną szczotką do zębów i pastą. Protezy należy wyjąć po posiłku i oczyścić a następnie z powrotem założyć. Klinika implantologiczna powinna być odwiedzana przez pacjenta co 6 miesięcy w celu kontroli oraz ewentualnych profesjonalnych zabiegów higienizacji jeśli takie są potrzebne. Zobaczysz, że szybko przyzwyczaisz się do implantów i zaczniesz traktować je jak swoje własne zęby: język, wargi, policzki bardzo szybko przyzwyczajają się do kształtu nowych zębów i pacjent z czasem zapomina o implantach.

  Data dodania: 21 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Depilacja Toruń »

  Skorzystaj z nowoczesnych zabiegów epilacji laserowej w wyjątkowo atrakcyjnej ofercie cenowej. Nasza firma Wykonuje zabiegi korzystając ze medycznego lasera diodowego cieszącego się dobrą sławą w całej branży, którego parametry dostosowywane są bezpośrednio do Twojej skóry. Laserowa redukcja od samego początku jest powodem do rozmów. Epilacja przy użyciu lasera to okazuje się jednak być najskuteczniejszą i kompletnie przyjemną receptę na trwałe pozbycie się zbędnego owłosienia.

  Oferujemy przystępne ceny zabiegów epilacji laserowej. Rekomendujemy laserowe usuwanie owłosienia osobom, które odczuwają dyskomfort z powodu nadmiernego owłosienia. Depilując kilkunastu Klientów w każdym tygodniu, rozumiemy, jak wiele nieprzyjemności może wywołać ten problem. Używany przez naszych fachowców laser diodowy jest zupełnie łagodny dla każdego wariantu skóry. Laserowe usuwanie włosów nigdy nie było tak proste. Dzięki epilacji laserowej podbudujesz własną samoocenę i pozbędziesz się kompleksów. W naszym gabinecie kosmetycznym stawki za zabieg depilacji laserowej kształtują się w zależności od partii ciała 100 złotych. To naprawdę okazyjna cena. Zapraszamy na naszą stronę internetową po szczegółowe informacje.

  Nasze studio modelowania wyglądu w Toruniu, oprócz depilacji laserowej, proponuje także pełen wachlarz innych zabiegów związanych z redukcją tkanki tłuszczowej i zmarszczek ? endermologię, lifting, lipolizę ultradźwiękową, oraz radiofrekwencji. Wierzymy, że nasza nowa oferta cenowa skusi Państwa do skorzystania z naszych zabiegów. U nas jesteście mile widziani! DEPILACJA LASEROWA TORUŃ

  Data dodania: 14 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog warszawa »

  Wiele osób kojarzy pracę stomatologa jedynie z wyrywaniem zębów i zakładaniem plomb. Tymczasem jest to o wiele bardziej skomplikowany zawód. Jednym z problemów, jakimi zajmuje się na co dzień stomatolog Warszawa, jest leczenie recesji dziąsłowych. Jest to konieczność podyktowana aspektem estetycznym oraz zdrowotnym. Z przyczyn zdrowotnych można wymienić np. zwiększoną podatność na próchnicę, urazy mechaniczne, większa wrażliwość zęba na bodźce zewnętrzne. W wielu przypadkach zabiegi periodontologiczne są wskazane przed rozpoczęciem leczenia ortodontycznego by zmniejszyć ryzyko wystąpienia recesji po zdjęciu aparatu.

  Data dodania: 13 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodki rehabilitacyjne świętokrzyskie »

  Nowoczesna wyszukiwarka rehabilitacji umożliwi Ci w kilka minut znaleźć najkorzystniejsze propozycje. To prosty a także szybki sposób, aby odkryć sprawdzone ośrodki rehabilitacyjne funkcjonujące w Twojej okolicy. Wystarczy, że wybierzesz typ ośrodka, którego potrzebujesz, a z kolei wskazać preferowaną lokalizację. Do wyboru masz co niemiara obiektów między innymi oddział szpitalny, przychodnia rehabilitacyjna, gabinet fizjoterapii, sanatorium, ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny, a oprócz tego wiele więcej. Możesz także skorzystać z wyszukiwarki zaawansowanej. Za jej pomocą możesz określić m. in. zakontraktowane zabiegi, dostępność konkretnych specjalistów, metody terapii, sposoby diagnostyki, techniki fizjoterapii, dostępne rodzaje masaży, zabiegi dodatkowe, i również przystępność wysokiej klasy sprzętu medycznego. Dzięki temu znajdziesz miejsce, które spełni wszelkie Twoje oczekiwania.

  Data dodania: 29 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne leczenie hemoroidów Warszawa »

  Jeśli nie są Państwo w 100% zadowoleni z posiadanego przez siebie ciała i chcielibyście zakończyć szpecących blizn a oprócz tego znamion, to jak najszybciej zapiszcie się na wizytę i skorzystajcie z pełnej porady chirurgicznej. Oferujemy lecz i niszczenie znamion, ale również wykorzenianie wrastającego paznokcia, który jest bardzo częstym problemem wielu kobiet. Nasi klienci mogą liczyć poza tym na wysokiej jakości porady proktologiczne, z tej racji o ile macie problem z hemoroidami lub ropniami, to nie ma na co oczekiwać i również warto jak najszybciej zdecydować się na naszą fachową pomoc. Wskazane jest wspomnieć też i o tym, że wykonujemy także wszywki esperalu, które niejednokrotnie są jedynym rozwiązaniem dla osób z kłopotami alkoholowymi. Dołączcie jeszcze obecnie do grona naszych ukontentowanych klientów i również przekonajcie się sami, że porządny chirurg w Warszawie wcale nie musi multum kosztować.

  Data dodania: 26 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie żylaków Lublin »

  Poradnia Flebologiczna z Lublina poleca osobom chorym z niewydolnością systemu naczyniowego konsultacje i badania lekarskie oraz specjalistyczne leczenie żylaków. Promuje w sposób szczególny najnowsze osiągnięcia i metody lecznicze związane bezpośrednio z medycyną naczyniową. Przychodnia zapewnia możliwość uzgodnienia dogodnych terminów wizyty poprzez rejestrację telefoniczną. Placówka z Lublina posiada ogromne zaufanie pacjentów dużym i dlatego jest promowana w programie pod nazwą Leczenie żylaków Lublin na obszarze Polski południowo-wschodniej. Dzięki witrynie internetowej przychodni można zapoznać się z pełną ofertą oraz cennikiem na polecane usługi medyczne oraz takie badania jak USG Doppler żył kończyn dolnych lub zabieg echoskleroterapii.

  Data dodania: 15 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Depilacja laserowa »

  Skorzystaj z innowacyjnych zabiegów epilacji laserowej w wyjątkowo okazyjnej cenie. Nasze studio Pracuje używając urządzenia laserowegio zyskującego uznanie na całym świecie, którego parametry dostosowywane są do każdego rodzaju skóry. Usuwanie owłosienia przy pomocy lasera od lat wywołuje wiele kontrowersji. Depilacja przy użyciu lasera to tymczasem wygląda na najskuteczniejszą i całkowicie przyjemną receptę na stałe pozbycie się zbytniego owłosienia.

  Oferujemy okazyjne ceny zabiegów depilacji laserowej. Polecamy laserowe usuwanie owłosienia osobom, które nie radzą sobie z problemem nadmiernego owłosienia. Depilując kilkunastu Klientów w każdym tygodniu, rozumiemy, jak wiele trudności może sprawić ten rodzaj dolegliwości. Stosowany przez naszych specjalistów laser diodowy jest w zupełnie bezpieczny dla każdego wariantu skóry. Laserowe usuwanie owłosienia to metoda dla każdego z Was. Dzięki epilacji laserowej podbudujesz własną samoocenę i pozbędziesz się kompleksów. W naszym studiu kosmetycznym ceny za zabieg depilacji laserowej zaczynają się już od 100 złotych. To naprawdę atrakcyjna cena. Zapraszamy na naszą stronę www po konkretne informacje.

  Nasz gabinet modelowania sylwetki w Toruniu, oprócz depilacji laserowej, proponuje także pełen wachlarz różnych zabiegów związanych z redukcją tłuszczu i zmarszczek ? endermologię, lifting, lipolizę ultradźwiękami, oraz termolifting. Wierzymy, że nasza nowa oferta cenowa skusi Państwa do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji! Depilacja Toruń

  Data dodania: 02 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Opieka osób starszych »

  Nazywam się Artur Lewtak, od wielu lat zajmuję się szeroko pojętą opieka nad ludźmi starszymi, chorymi, niepełnosprawnymi. Opieka to nie praca ale pasja. Blog dotyczący opieki seniora, rzetelna baza informacji. Wiedza, opinie, analizy, porady i gotowe rozwiązania. Oferujemy również usługi opiekuńcze na terenie miasta Lublin oraz w województwie lubelskim. Prowadzę również szkolenia dotyczące opieki nad osobami starszymi. https://www.opiekujmy.pl/stwardnienie-rozsiane-przyczyny-rodzaje-objawy/, https://www.opiekujmy.pl/opieka-paliatywna/, https://www.opiekujmy.pl/opieka-nad-osoba-chora-na-chorobe-alzheimera/

  Data dodania: 08 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna estetyczna powiek »

  Centrum Okulistyczne Adama Rybowskiego to placówka prywatna gwarantująca profesjonalną opiekę okulistyczną. Gdyż jej siedzibą są Kielce, kieruje swoją propozycję do mieszkańców miasta a także okolic. Świadcząc kompleksowe usługi, oferuje badania a oprócz tego leczenie schorzeń narządu wzroku, ale lecz i. W ramach Centrum działa szpital jednodniowy, w którym specjaliści wykonują zabiegi okulistyczne oraz operacje zaćmy. Każdy okulista przyjmuje pacjentów w gabinecie wyposażonym w innowacyjne urządzenia medyczne. Na ofertę poradni składają się konsultacje, badania diagnostyczne oraz optometryczne. Rozległy zakres usług obejmuje leczenie zeza, laserową korektę wad wzroku i ortokorekcję. Usytuowany w centrum okulistycznym salon optyczny zapewnia fachową pomoc wyborze opraw okularowych. Oferuje również soczewki kontaktowe i przybory.

  Data dodania: 29 11 2020 · szczegóły wpisu »
 • Operacja prostaty »

  Gabinet Piotra Humańskiego to miejsce, w którym każdy, kto zmaga się z różnego gatunku problemami urologicznymi może uzyskać zupełnie profesjonalną pomoc. Piotr. Humański specjalizuje się albowiem w urologii, oraz posiada długoletnie doświadczenie w zabiegach laserowych realizowanych na tak wrażliwych narządach jak prostata. Operacja prostaty może się okazać wielce łatwiejszym zabiegiem do przeprowadzenia, jeśli posiada się tak nowoczesny sprzęt jak laser tulowy. W gabinecie Piotra Humańskiego można liczyć na to, a także dużo więcej. Każdy chory z całą pewnością może być spokojny - wybierając tego doktora jako swojego lekarza, trafia w bezpieczne ręce. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy doktora Humańskiego, każda wizyta w tym gabinecie na pewno skończy się bez problemu dla pacjenta!

  Data dodania: 19 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Toruń »

  Chirurgia twarzowo-szczękowa to dziedzina medycyny, która łączy ze sobą cząstki medycyny ogólnej, chirurgii stomatologicznej i plastycznej. Polega na leczeniu chorób jamy ustnej w tym zębów, szczęki, tkanek miękkich oraz twarzoczaszki.

  Na oddział chirurgii twarzowo-szczękowej przyjmują skomplikowane przypadki, takie jak uszkodzenia lub zniekształcenia jamy ustnej. Dotyczy to też leczenia długotrwałych stanów zapalnych i wyrywania zębów mądrości, redukcji wad zgryzu, czy wstawiania implantów.

  Chirurg szczękowo-twarzowy, nie zajmuje się tym samym, co lekarz dentysta. Mają podobny zakres pracy, ale to dwie odrębne dziedziny zabiegowe. Dział stomatologiczny zajmuje się naprawą jedynie w zakresie jamy ustnej. Podczas gdy chirurgia szczękowa obejmuje leczenie w obrębie twarzowej części czaszki, dlatego jest szerszym pojęciem.

  Stomatolog endodonta, który podejmuje leczenie kanałowe, korzysta z mikroskopu, dzięki któremu zabieg jest całkowicie precyzyjny. Dzięki wykorzystaniu mikroskopu stomatolog endodonta może uważnie obejrzeć zainfekowaną przez bakterie zębową miazgę oraz określić, jaką część zęba powinno się wyleczyć.

  W wypadku, gdy infekcja jest poważna, najlepiej zastanowieniu się nad zgłoszeniem do leczenia kanałowego. Inaczej ostatnim sposobem będzie całkowite usunięcie zęba. Dziurę po usuniętym zębie należy niezwłocznie wypełnić, aby zmniejszyć ryzyko nowych problemów jamy ustnej. To z kolei pociąga za sobą nowe koszty – przez potrzebę zastosowania protezy lub wszczepienia implantu.

  Zapraszamy do gabinetów w Toruniu
  Gabinet Stomatologiczny Toruń Rubinkowo
  ul Heleny Piskorskiej 15
  87-100 Toruń

  Gabinet Stomatologiczny Toruń Centrum
  ul Szosa Chełmińska 16
  87-100 Toruń

  Data dodania: 19 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Dobry urolog Gliwice »

  Masz problem ze zdrowiem kości albo stawów? Odczuwasz ból, masz stan zapalny? Przypadkiem pilnie potrzebujesz pomocy reumatologa, który porozmawia z pacjentem, zdiagnozuje jego stan zdrowia a także zaproponuje dobre leczenie. A może Twój kłopoty jest innej natury, dotyczy układu moczowo-płciowego? W takiej sytuacji potrzebna będzie wizyta u urologa. Szczęśliwie, specjalistów obu tych dziedzin możesz odnaleźć w centrum medycznym Vitamed Gliwice. Profesjonalna a oprócz tego kompetentna kadra jest w stanie nieść pomoc pacjentom, niezależnie od dolegliwości, z którymi się męczą. Natychmiast dziś skontaktuj się z nami i umów się na wizytę do jednego z naszych specjalistów! Nie opłaca się czekać, nie warto zwlekać. Bez pomocy lekarskiej Twój kondycja zdrowia przypadkiem się pogorszyć. Nie pozwól na to oraz już dziś zgłoś się do nas, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Ci przynieść ulgę!

  Data dodania: 17 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dematolog Katowice - Dr n. med. Aleksandry Szczepanek-Grettka »

  Rekomendujemy ofertę lekarza dermatologa Dr n. med. Aleksandry Szczepanek-Grettka. W gabinecie dermatologicznym Pani Dr, można otrzymać fachową pomoc w obszarze leczenia licznych chorób dermatologicznych takich jak mięczak zakaźny u dzieci, trądzik, łuszczyca, bielactwo, AZS i inne. Dodatkowo można wykonać złożone badania i zabiegi w zakresie m. in. kriochirurgii, dermatochirurgii i innych. Gabinet Dermatologiczny Katowice leczy chorych w każdym wieku, jednak szczególnie wyspecjalizował się w dermatologii dziecięcej.

  Pani dermatolog Dr n. med. Aleksandry Szczepanek-Grettka w swojej praktyce dermatologicznej nadzwyczajną wagę przykładała do leczenia tych przypadłości, które szczególnie często zachodzą u dzieci. Dermatolgia najmłodszych to jej specjalizacja lecz przypadłości dermatologiczne u pełnoletnich, również nie wyznaczają dla niej kłopotu.

  Dermatolog Katowice - zaprasza na stronę www www. dermatologdzieciecy. com. pl gdzie można wyszperać wiele informacji o chorobach, które dotykają dzieci, takich jak mięczak zakaźny u dzieci, bielactwo czy atopowe zapalenie skóry lub bezpośrednio do Katowic. Zapraszamy.

  Data dodania: 29 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Medeste Clinic - Zabiegi Medycyny Estetycznej »

  Centrum Medeste Clinic ma duże doświadczenie w wykonywaniu procedur medycyny estetycznej. Nasi doktorzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, aby sprostać wymaganiom naszych pacjentów. Starzeją się wszyscy, ale nie wszyscy mają świadomość, w jak banalny sposób można tę starość spowolnić. Medycyna estetyczna to dość młoda dziedzina, jednak niezwykle sprawnie rozwijająca się. Zajmuje się ochroną zdrowia, choć koncentruje się głównie na urodzie i związanym z nim samopoczuciem. Coraz więcej metod umożliwia poprawę wyglądu pacjenta, a co za tym idzie dodaje mu pewności siebie i zwiększa radość z życia.
  Medycyna estetyczna przede wszystkim pozwala na pozbycie się niedociągnięć urody. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii zabiegi są bezpieczne, bezbolesne i nie wymagają uciążliwej rekonwalescencji. Istotną cechą jest ich bezinwazyjność. Najmniej agresywne są zabiegi estetyczne: laserowe usuwanie przebarwień, wygładzanie zmarszczek kwasem hialuronowym, usuwanie naczynek, epilacja owłosienia. Ponadto bardzo istotne jest to, że skutki widoczne są praktycznie od zaraz.
  https://www.medeste.pl/poradnik-medycyny-estetycznej/

  Powiększanie ust
  Chcesz nawilżyć usta kwasem hialuronowym? W naszej klinice mamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów powiększania i modelowania ust kwasem hialuornowym. Nasi eksperci zatroszczą się o Państwa komfort i bezpieczeństwo.

  W Klinice Medeste Clinic spotkacie Państwo profesjonalistów, który zatroszczą się o Wasz wygląd. W ofercie mamy dostępne wiele zabiegów medycyny estetycznej np. powiększanie ust kwasem hialuronowym, osocze bogatopłytkowe, Profhilo, laser frakcyjny CO2, Radiofrekwencja mikroigłowa, Nieinwazyjny lifting twarzy HIFU.

  Data dodania: 28 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Doppler Świętochłowice »

  W niektórych sytuacjach nie jesteś w stanie dotrzeć do przychodni samodzielnie - ze względu przykładowo na choroby uniemożliwiające poruszanie się bądź bardzo złe samopoczucie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pacjentów. Nasza przychodnia proponuje komfortowe wizyty lekarza w domu. Nie ma konieczności przemieszczania się, korzystania z komunikacji miejskiej, czekania w przychodni. Lekarz w trakcie wizyty domowej przeprowadzi takie samo badanie jak w gabinecie, ma możliwość wystawienia zwolnienia lekarskiego a oprócz tego recepty. Odwiedzamy w domach zarówno dorosłych, jak i również niepełnoletnich pacjentów. Lekarska wizyta domowa może odbyć się jedynie po wcześniejszej konsultacji telefonicznej, jeżeli lekarz uzna, że istnieją medyczne wskazania do odwiedzin pacjenta w domu. Na przestrzeni wizyty zachowujemy pełne standardy bezpieczeństwa.

  Data dodania: 28 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja dziecięca Śląsk »

  Jako przychodnia Vita-Med w Świętochłowicach działamy na rynku od 2007 roku. Proponujemy Państwu konsultacje przez doświadczonych lekarzy z wieloletnim stażem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować szczegółową diagnostykę i kompleksowe leczenie w jednym miejscu. Z myślą o najstarszych pacjentach a oprócz tego tych chorych, którzy nie mogą osobiście przybyć na wizytę lekarską, wprowadziliśmy wizyty w Internecie. W trosce o naszych pacjentach wprowadziliśmy recepty w Internecie. Ogromny asortyment naszych usług obejmuje m.in. usg jamy brzusznej, usg płuc, usg tarczycy, czy badanie piersi. Można również wykonać badanie Ekg czy badanie Doppler-Duplex. Przychodnia Vita-Med prowadzi rehabilitację dziecięcą w ramach NFZ a także prywatnie. Nasi lekarze spełniają najwyższe standardy wykonywanych badań specjalistycznych. Namawiamy miło do zapisywania się do naszej przychodni.

  Data dodania: 04 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Niepłodność »

  Jeśli zmagacie się z niepłodnością, to pożądane byłoby skorzystać z porad wykwalifikowanego lekarza. Niepłodność to bardzo ciężki temat, który jest poruszany jeszcze częściej. Leczenie niepłodności dotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiety. W klinice Plast-Med pracują doświadczeni lekarze, którzy pomagają osobom w walce z tą chorobą. Klinika działa już od 2007 roku. Klinika znajduje się w Katowicach. żeby począć leczenie z niepłodności, to lekarze z kliniki zlecają badania, które umożliwią dalsze medycyna pacjentów. Kwerenda nasienia to podstawowe inkwizycja, które wykonuje się w diagnostyce męskiej niepłodności. Jeśli zaś chodzi o żeńskie badania, to najczęściej są z początku wykonywane wszystkie badanie hormonalne, które pozwolą wykluczyć czy też potwierdzić, od czego dalej lekarze powinni rozpocząć leczenie. Toteż należałoby zacząć badania w tym kierunku wcześniej, by móc wprowadzić odpowiednie leczenie.

  Data dodania: 27 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Endokrynolog Pruszków »

  W naszej przychodni pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Dobro pacjentki zawsze jest dla nas najważniejsze a oprócz tego znakomicie zdajemy sobie sprawę z tego, że hormony bardzo wpływają na zdrowie oraz zachowanie pacjentki. Prowadzona przez nas prywatna przychodnia ginekologiczna a oprócz tego endokrynologiczna, to miejsce, w którym każda kobieta znajdzie kompleksową usługę dla siebie. U nas dostępny jest nie tylko doświadczony endokrynolog, ale również ginekolog, onkolog i wielu innych specjalistów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej a także zaznajomienia się ze szczegółami oferty. Wybierz odpowiedniego lekarza dla siebie a także umów się na wizytę. Nie czekaj na moment, w którym Twój stan się pogorszy, Pozwól nam zadbać o to, żebyś zawsze cieszyła się dobrym zdrowiem. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

  Data dodania: 19 04 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gabinety lekarskie

Gabinety lekarskie - (akceptujemy z http:// lub https://):

Adres: